Sušení rozmixovaného ovoce "ovocné ruličky"

moje hodnocení:

hodnotilo: 0
doba přípravy: neuvedeno
počet porcí: neuvedeno
počet kalorií: neuvedeno
autor: Recepty

Postup přípravy receptu

Vložit do kuchařky
1
Ovoce oloupat, odkrojit všechna natlučená místa, odjádřit a rozmixovat na kaši v mixéru. (Je možné přidat trochu vody, aby se mixér rozběhl).
2
Já dávám na sušící mřížku pergamenový papír tak, aby byl okraj zvednutý do výšky 1 cm. Papír slabě potřu olejem, aby se mixovaná hmota nepřilepila. Hmotu rozetřu na sílu přibližně 1/2 cm a suším 4-8 hodin.
3
Ještě teplé rozkrájet na menší kousky a zabalit do plastické fólie. Skladovat v dobře těsnící sklenici, aby se zamezilo vlhnutí. Můžete kombinovat jakékoliv ovoce nebo jen jeden druh.
4
Já krájím pruhy na šířku asi 2 cm, položím na plastickou fólii, nastříhanou na stejný rozměr a s ní zaroluji do ruliček.
5
Děti to milují, stejně tak i dospělí. U nás to vydrží maximálně 2 dny. Je to zase něco jiného. Žádné přidávání další chemie.
Použité ingredience v tomto receptu: Med Ovoce

Komentáře k receptu

 • niisa
  niisa |

  17. 3. 2007 15:56

  ten recept je super a mrte se mi libi ale nwiiim jak se ovocna hmota susi? pokud to je mozne napiste mi nekdo na mejlik niksa.l@seznam.cz

 • patricie
  patricie |

  27. 1. 2006 17:40

  Dobry den, Vas recept se mi opravdu libi a mam chut ho vyzkouset.Jen bych se rada zeptala, jak se ovocna hmota susi? v troube?

Poslední navštívené:

Abecední seznam: