Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Dobrý den co znamená když je tam 1/2 l mléka prosím co je to. L ??
super perník, výborný
Tento recept jsem vyzkoušela a povedl se na výbornou, akorát výškově mě hodně překvapil :-)) Všichni si ho chválí!!! <3
Je tím myšlena 1 sklenička! Ne celá lahev oleje... ;-)
Musí tam být tolik oleje?? :-(
Dovnitř jsem namazala jahodovou marmeládu, a polila oříškovou polevou a byl opravdu výborný:).
Vypadá vážně skvěle,jdu ho vyskoušet.
Taky mám v úmyslu hu zkusit
Právě jdu na něj, tak doufám, že bude stát za to.
Vypadá k "sežrání" <3
"Pravé" Baileys
Bábovka kávová
Nejlepší dort
Kokosový koláč
Mexická zeleninová polévka
Bramborovo vajíčková pomazánka
Bylinková bageta
Vaječná omeleta se zeleninou
Zapečené brambory s brokolicí,…
Letní těstoviny
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda