5 snadných večeří do 30 minut

5 snadných večeří do 30 minut

Lámete si každý večer s tím, co udělat rychlého a snadného pro rodinu, aby byla stoprocentě spokojená a vy nemuseli stát v kuchyni celý večer? Vykouzlete z jednoduchých surovin skvělou večeři a uvidíte, kolik času vám ještě zbyde na rodinu.

1. VINNÁ KLOBÁSA V TĚSTÍČKU

Vinná klobása je dozajista nejlepší na grilu, ale hodí se i jako rychlý a snadný pokrm k večeři. Za 30 minut máte hototvo, navíc vám s obalováním může pomoct zbytek rodiny.

2. ČOČKOVÉ RAGÚ

Levná večeře, ale chutná večeře se vždycky hodí. Do čočkového ragú můžete přidat i lžičku čerstvě drceného římského kmínu a pro mírnou štiplavost i špetku kájenského pepře.

3. KUŘECÍ PRSA S POMERANČI

Vhodná večeře pro děti, kdy jim dáte ochutnat i pro ně třeba neznámou chuť sojové omáčky či zelí pak choi, která se u nás stává čím dál tím oblíbenější. Pochutnají si ale i dospělí.

4. SALÁT Z BUŘTŮ

Tenle pokrm je zase určen spíše pro muže, i díky jeho mírné ostrosti. Doporučujeme použít starobavorskou hořičici, která je ochucená jalovcem a křenem. To je zkrátka nefalšovaná chlapská záležitost.

5. PIZZA SE SLANINOU A SMETANOU

Nemusíte se dělat s těstem na pizzu, i když samozřejmě to domácí chutná nejlépe. Klidně ho můžete koupit i cestou z práce. Pokud pizzu servírujete menším dětem, vyměňte slaninu a dejte šunku, kmín použijte mletý a hlavně s mírou.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky