Vaříme pro Paraple

Vaříme pro Paraple

Kupte jakýkoliv kus nádobí ze speciální řady titanového nádobí ruční výroby a podpořte Centrum Paraple!

Společnost TPT Coating, s.r.o. pro akci Vaříme pro Paraple vyrobila speciální řadu titanového nádobí ruční výroby. Zapojit se do této akce může každý, kdo zakoupí jakýkoliv kus nádobí z této edice. Akce je časově omezená a to od 29. 9. do 31. 12. 2010. Veškerý zisk z tohoto projektu bude věnován Centru Paraple a celková částka by měla dosáhnout až 2 500 000 korun.

Každý zákazník tak získá nejen skvělého pomocníka do kuchyně, ale hlavně pomůže těm, kteří to nejvíce potřebují. Základní cena za jeden kus nádobí je 1000 korun, ale cenu je však možné dobrovolně navýšit.

Veškeré informace jsou k naleznutí na stránkách projektu http://varimeproparaple.cz/, kde jsou taky pravidelně aktualizovány výsledky stavu projektu.

Galerie + Reklama ...

Centrum Paraple již od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy vyrovnat se s novou životní situací, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění. Součástí pomoci je také podpora rodiny klienta, aby se co nejlépe přizpůsobila vzniklé situaci a snížilo se její psychické, fyzické i ekonomické zatížení v souvislosti s péčí o postiženého člena.

Centrum Paraple nabízí poradenství, intenzivní rehabilitační program, počítačové kurzy, sportovní kurzy aj. Svým klientům z celé ČR umožňuje poznat a vyzkoušet různé sporty i aktivity volného času, které je motivují a dodávají jim sílu a energii k překonání nepříznivých okamžiků.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky