Soutěž: Pečujte o své klouby

Soutěž: Pečujte o své klouby

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Z toho důvodu je vhodné o své klouby pravidelně pečovat. Nejlépe umírněným pohybem, který protáhne šlachy okolo kloubů, posílí svaly a rozproudí krev, pestrou stravou, jež tělu dodá potřebné látky pro údržbu kostí a kloubů a také dostatečný pitný režim. Ten dokáže odplavit nežádoucí látky z těla a pročistit organizmus.

Skvělými pomocníky jsou také přípravky z lékárny s vysokým obsahem kolagenu. Ty se rozdělují na dva typy. Kolagen typ I se běžně nachází ve šlachách a kostech. Je tedy podstatným prvkem pro komplexní péči. Kolagen typ II je však přítomen přímo v chrupavkách, a pravě ty nám zajišťují pohodlnou chůzi. Pojivová tkáň, která je nasycena dostatečným množstvím kolagenu se může správně vyvíjet a plnit svou funkci.

V Priessnitz® Kloubní výživě FORTE+ se spojují oba tyto kolageny v doporučovaném a efektivním množství. Dále přípravek obsahuje glukosamin, látku tělu vlastní, boswellii, která přispívá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, vitamin C, jenž pomáhá k tvorbě kolagenu a vitaminy K a D pro udržení normálního stavu kostí. Doplněk stravy Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ poskytuje díky svému složení srovnatelnou péči, jako měsíční pobyt v lázních. K dostání ve vašich lékárnách v balení 180 + 90 tablet zdarma.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

8 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí v pořadí uvedeném níže, získají 1 balení doplňku stravy Priessnitz® Kloubní výživa FORTE s Priessnitzovým zábalem ZDARMA

Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 10., 20., 30., 40., 50.,60, 70. a 80. v pořadí.

Správnou odpověď můžete nalézt na www.priessnitzovo.cz.

Fotogalerie

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky

Učte se u odborníků

Učte se u odborníků

[Soutěž] Jistě má svůj půvab uchovávat recepty, které se v rodině dědily z generace na generaci.… Celý článek

Autor: Jak chutná podzim
|
4. 11. 2013
Řízněte do toho!

Řízněte do toho!

[Soutěž] Nepodceňujte kuchyňské vybavení. Nešetřete hlavně na nožích. Pořídíte-li si opravdu… Celý článek

Autor: Jak chutná podzim
|
4. 11. 2013
Zahřešte si

Zahřešte si

[Soutěž] Pokud vás trápí podzimní deprese a smutky, dejte si čokoládu. Zvyšuje hladinu serotoninu v… Celý článek

Autor: Jak chutná podzim
|
4. 11. 2013