Romantická večeře do 30 minut podle časopisu F.O.O.D.

Romantická večeře do 30 minut podle časopisu F.O.O.D.

Máte rádi rychlá jídla a zároveň byste chtěli překvapit svou drahou polovičku opravdu dobrou večeří? Vykouzlete skvělé pokrmy i bez toho, aniž byste v kuchyni strávili půl dne. Romantická večeře může být na stole do 30 minut!

Sýrové minisendviče

Sýr je vždy správnou volbou, obzvlášť když jej podáváte s vínem. Pokud máte možnost, vybírejte kvalitní sýry ve specializovaných prodejnách, například tvrdý sýr Gruyère. Slané sýrové minisendviče jsou ideální jako předkrm.

Krémová dýňová polévka

Klasická krémová polévka z dýně nemůže nikoho urazit. Svou výraznou chutí vás zahřeje nejen na podzim, ale i v posledních zimních dnech. Doporučujeme přidat na závěr místo smetany kokosové mléko na zjemnění.

Kachní prsa s brusinkovou omáčkou

Opojná chuť vína a brusinek se šťavnatým kachním masem se vám rozplyne na jazyku. Jako přílohu můžete zvolit bramborové gnocchi, které se k brusinkové omáčce a kachnímu masu dokonale hodí.

Salát s hroznovým vínem a vlašskými ořechy

Výborný salát s výraznou chutí hroznového vína a vlašských ořechů je další z tipů na romantickou večeři do půl hodiny. V případě, že máte rádi kozí sýr, můžete jej přidat do salátu jako ingredienci navíc. Věřte nám, že touto kombinací nic nezkazíte.

Tvarohový dort s meruňkovým želé

Sladká tečka za hlavním jídlem nebo jen tak pro radost. Pokud vám zbyly doma sušenky, použijte je na korpus. Tvarohový dort s meruňkovým želé se může zdát obyčejný, ale nikdy neomrzí.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky