Konečně se vyznáte v akcích supermarketů

Konečně se vyznáte v akcích supermarketů

Věděli jste, že litr Coca-Coly nebo kilo mouky se dá pořídit pod 10 Kč a čtvrtka jihočeského másla pod 25 Kč? V akcích supermarketů se zorientujete díky nové službě Kupi.cz. Vše si tu najdete online, bez nutnosti listovat v papírových letácích.

“Listovat letáky mě nebaví, utrácet zbytečně ale také nechci. Když mi kamarádka řekla o Kupi.cz, ušetřila mi spoustu času i peněz. Snadno si tu vyhledám, kde mají co v akci. A na plenky, dětské výživy nebo mléko jsem si zapnula hlídání, aby mi o akcích chodila informace přímo do mailu,” říká Kamila, 35letá maminka dvou dětí.

Je ta akce vážně tak výhodná?

Kromě toho, že vám Kupi.cz ukáže, kde zrovna nakoupíte Coca-Colu nebo plenky v akci, vám taky řekne, jak moc je akční cena výhodná. V záložce “Balení” najdete u každého zboží jeho historicky nejnižší cenu, průměrnou akční cenu i další užitečné statistiky. Věděli jste, že litr Coca-Coly se dá sehnat pod 10 Kč?

Akce až do e-mailové schránky

Jak už řekla Kamila, Kupi.cz umí hlídat ceny za vás. Stačí se zaregistrovat a nastavit si hlídání položek, které vás zajímají. Ať už je to mléko, prací prášky nebo plenky Pampers. Jakmile obchodník ohlásí slevy na vámi sledované zboží, Kupi.cz vám o tom pošle e-mail. Samozřejmě si můžete vybrat jen supermarkety, ve kterých rádi nakupujete.

Tip: Na Kupi.cz můžete navíc získat poukázky na nákup v Tescu v hodnotě až 1000 Kč. Stačí Kupi doporučit svým známým, jako to udělala Kamčina kamarádka.

Když už všechno víte, nezapomeňte Kupi.cz pořádně prozkoumat. Ušetříte!

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky