Dětská narozeninová oslava: 4 party recepty, kterými okouzlíte

Dětská narozeninová oslava: 4 party recepty, kterými okouzlíte

Jestliže máte ratolesti, přichystejte pro ně a jejich kamarády oslavu, na kterou jen tak nezapomenou. Nechte je, ať vám pomohou se zábavnou přípravou i následným úklidem. Zaručená legrace bude po celou dobu party a děti na ni jen tak nezapomenou.

1. Marshmallows sendviče

Zábavné sladké sendviče, které si děti zamilují. Barvivo nemusí být jen zelené, zkuste třeba červené či modré. O zdraví dětí se nebojte. Do barviva jsou používány přírodní složky.

2. Dětské ovocné koktejly

Nezapomínejte na dětský pitný režim. Při výběru ovoce použijte cokoliv, co vám padne pod ruku. Jestliže použijete kompotované ovoce, můžete do koktejlu přidat trochu nálevu. Místo cukru zkuste použít třeba javorový sirup nebo med. Kravské mléko lze nahradit některým z rostlinných - skvělé je například kokosové nebo mandlové.

3. Čokoládové brownies s marshamllows

Jestli nechcete používat sladké bonbony marshmallows, zkuste místo nich ořechy. Perfektně se hodí nesolené pistacie, které mají na řezu stylovou zelenou barvu. Nechte děti hádat, co je to za tajuplnou ingredienci.

4. Sušenky s bonbony a čokoládou

Do sušenek můžete přidat i oblíbené želé bonbony, jako třeba medvídky nebo nasekané kyselé pásky. S těmi ale šetřete, ať děti nebolí žaludek. Místo klasické tmavé čokolády můžete nakombinovat i bílou.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky