Jedlé dárky pro děti

Jedlé dárky pro děti

Pro koledníky na Mikuláše nebo jako cukrovinka pod vánoční stromeček. Takové jsou dobroty, které můžete připravit společně s dětmi a udělat si tak společně hezké odpoledne. Nejenže děti zabavíte, ale navíc jim ukážete, jaký je to pocit, když si něco sami vytvoří. Navíc děti milují přípravu jedlých dárků, zvlášť když ještě mohou obdarovat své kamarády.

1. ČOKOLÁDOVÉ MARSHMALLOWS

Dárek nebo ozbdoba na stromeček. Děti mohou marshmallows zabalit do lesklého papíru jako bonbony a zavázat dekoračními provázky. Než přijde jejich chvíle, nechte je v ledničce stejně jako čokoládová lízátka.

2. BEZLEPKOVÁ ČOKOLÁDOVÁ LÍZÁTKA

Stejně jako čokoládové bonbóny, nechte i lízáka v lednici než přijde jejich čas. Na ně se nejvíce hodí průhledná fólie. Mramorovou pracovní desku získáte nejlevněji v kamenictví, kde jí uříznou na míru vaší kuchyně.

3. ČEDAROVÉ SUŠENKY

Lahodné čedarové sušenky můžete po upečení přemístit do uzavíratelné sklenice, které se dají polepit nebo pomalovat barvami na sklo. Hodí se nejen jako zajímavý dárek, ale věříme, že si své místo najdou i na silvestrovském stole.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky