Oživte svou kuchyň s designovým nadobím od Jamieho Olivera

Oživte svou kuchyň s designovým nadobím od Jamieho Olivera

Kuchyně je opravdovým srdcem každého domova. Je proto důležité, abyste se v ní cítili báječně. Jestliže nejste se svou kuchyní spokojeni, nezoufejte. Poradíme vám, jak si čas strávený v kuchyni co nejvíce užít. Nejdůležitější je zbavit se věcí, které již nevyužíváte, a pořídit si něco, co vám bude dělat radost. Začít můžete třeba designovým nádobím z kolekce Jamieho Olivera, které je nyní k dostání v prodejnách Albert za velmi zajímavé ceny.

Ukliďte své skříňky

Podívejte se do svých kuchyňských skříněk a vyřaďte z nich nádobí, které se vám už nelíbí. Vyřaďte také kousky, jež z jakéhokoliv důvodu nepoužíváte. Budete se divit, kolik prostoru budete mít najednou k dispozici. Zbylé nádobí si zorganizujte podle frekvence jeho využití, abyste měli při vaření vše hezky po ruce.

Zkrášlete svou kuchyň

Říkáte si, že vaše kuchyň potřebuje změnu, ale nechce se vám do ní investovat desetitisíce korun? Nemusíte hned začít s rekonstrukcí celé kuchyňské linky, svou kuchyň můžete vylepšit i drobnostmi. Pro oživení kuchyně stačí, když si pořídíte designové nádobí z kolekce Jamieho Olivera. Nádobí z kolekce Waves přináší výjimečnou kvalitu, navíc je vysoce odolné, takže ho můžete bez obav používat v mikrovlnné troubě nebo mýt v myčce. Tyto kousky budou díky svému nadčasovému vzhledu skvěle ladit s nádobím, které už máte doma.

Užijte si chvíle strávené v kuchyni

Vyhraďte si na přípravu jídla dostatek času. Právě jídlo má největší vliv na vaši náladu a dokáže vás nabít dostatečným množstvím energie. Jestliže vsadíte na hrnky, talíře a misky z kolekce Waves, uděláte dojem jak na svou rodinu, tak na své hosty, které jistě zaujme zajímavý motiv asymetrických vln, který z nádobí vytváří spíše umělecké dílo.

Zajděte si pro „vlny“ do Alberta

Na designové kousky nádobí z kolekce Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. V období od 9. dubna do 29. července 2014 dostanete za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost slevu na nádobí uplatnit. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku. Máte-li na kartičce nalepených 20 bodů, získáváte slevu na set nádobí pro čtyři osoby. Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na webu www.albert.cz.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky