Sladké instagramové účty, do kterých se zamilujete

Sladké instagramové účty, do kterých se zamilujete

Denně nad ním strávíme v průměru 2 hodiny a neustálá potřeba sdílet naše životy vzrůstá s nedávno přidanou funkcí Insta Stories. Instagram se stal hlavním zdrojem naší inspirace, kterou neustále obohacují také účty blogerů a foodies, pro které je pečení a příprava sladkého nejenom vášní, ale už i profesí. Prohlédněte si náš výběr 5 nejsladších zahraničních účtů.

1. passionforbaking

Sladký účet autorky několika kuchařek, vášnivé cukrářky, hvězdy TV show a fotografky Manuely Kjeilen, která se ke svému snu doslova „propekla“. Pastelové barvy, vyšlehané krémy a nadýchané dezerty. To vše v kombinaci s legendárními kuchyňskými roboty značky KitchenAid vyfocené v krásné retro kuchyni. Manuelu zkrátka nelze nemilovat.

2. bakerella

Vášnivá blogerka a milovnice sladkých dezertů. Sympatická blondýnka Angie z blogu Bakerella má na svém kontě již několik kuchařek, ve kterých se zaměřuje pouze na takzvané cake pops, lízátka z dortového těsta s polevou do kterých se zamilujete.

3. stylesweetca

Specialistka na dorty, krémy a vrstvení korpusů tak, aby dezert držel a vypadal neodolatelně, ať už pečete pro své blízké či na svatbu. Tessa Huff má přes 80 tisíc sledujících, kteří se na její účet chodí kochat sladkými dorty a sbírat inspiraci a rady, jak docílit dokonalého výsledku.

4. lifeloveandsugar

Krásná Lindsay Conchar razí sladký životní styl s dorty a moučníky, které si nemusíte odpírat. Své sledující na Instagramu a čtenáře blogu pravidelně láká na cupcakes, čokoládové brownies a sušenky, které zvládne i naprostý začátečník v kuchyni.

5. cakegirls

Sestry Mary a Brenda Maher objevily svou vášeň během práce v lokálním pekařství, kde se naučily připravovat máslové krémy a všechny základy tak, aby je mohly v současnosti předávat svým čtenářům a sledujícím. Za zmínku stojí jejich trpělivost během zdobení, která stojí za výsledkem dokonalých detailů.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky