3 místa, kam v Praze na rybí menu

3 místa, kam v Praze na rybí menu

Rybí maso je zdraví prospěšné a dokonce ho odborníci doporučují konzumovat v mnohem větším množství, než drůbež, hovězí či vepřové maso. Ochutnejte ho v těch nejlepších restauracích, které řadíme mezi jedničky na přípravu ryb.

1. Rybářský klub

Romantika v srdci Prahy na ostrově Kampa, kde se nachází vyhlášená rybí restaurace Rybářský klub. Jednoduchý interiér a menu lákají do hlavního města turisty i obyvatele celé republiky. Největší zastoupení v menu mají sladkovodní ryby, dále mořské speciality a na své si přijdou i milovníci kuřecího či české klasiky. Rybářský klub je zkrátka pro každého.

2. Deco

Rybí restaurace Deco se nachází v Modřanech, přibližně 20 minut tramvají z centra Prahy. Luxusní interiér i milá obsluha vás okouzlí hned po příchodu, stejně jako promyšlené rybí menu inspirované Chorvatskem. Polední menu se zde pohybuje do 150 Kč, zatímco večeře pro dva o 3 chodech vás bude stát minimálně 1000 Kč. Restauraci Deco ale nelze vytknout velký výběr, zážitek z každého pokrmu a čerstvost, která je u rybích specialit jednoznačně nejdůležitější.

3. Chorvatský Mlýn

Speciality středomořské kuchyně a chorvatskou kuchyni můžete ochutnat v pražských Dejvicích. Restaurace Chorvatský Mlýn nabízí rybí speciality, mořské plody, chobotnice i lanýže, vše pod dohledem chorvatského šéfkuchaře. Příjemné posezení umocňuje letní i zimní terasa, salónek s krbem a rozsáhlý výběr vín. Jednoduše ideální místo na schůzku i slavnostní událost.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky