Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku "český Jamie Oliver". Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

První kuchařku Škoda nevařit vydal Martin Škoda v pouhých sedmnácti letech a ihned si získal oblibu nejen u čtenářů, ale také u kritiků. Obdržel třeti místo za nejlepší prvotinu světa. Knížka je plná ozkoušených receptů a hudby, kterou Martin miluje stejně jako jídlo. Každý recept tak doprovází písnička, kterou má Martin rád a u které se mu nejlépe vaří. Každé jídlo je připraveno s ohledem na potřeby a finančních možností mladých lidí, pro které je kuchařka především určená. Není to ale jen kuchařka pro mladé. „Všechny recepty a jídla jsem si uvařil, napsal a nafotil sám. Kuchařka dostane všechny generace,“ říká sympatický kuchař.

Dvojče vyslal Škoda do světa až o pět let později. V pokračování Škoda nevařit 2 - Kuchařka plná kace vás čeká 20 nabitých kapitl, kdy každá kapitola rovná se zajímavá akce, kde hlavní roli hraje jídlo. „Jídlo podle mě dokáže spojovat a právě parta různých lidí u všemožných příležitostí, byla důvodem, proč jsem recepty do kuchařky napasoval tematicky podle různých akcí,“ vysvětluje kuchař.

V každé kapitole najdete čtyři jídla, která fungují dohromady i samostatně. Martin vaří nejen českou, ale i mezinárodní kuchyni, používá kvalitní maso, ryby, dočkají se ale i vegetariáni. S Martinem se ale také podívate za jeho babičkami, naučíte se skvělé recepty z grilu nebo zažijete pravou gastronomickou party. Dočkají se i milovníci hudby. Ke knížce vznikl poprvé v české historii i hudební singl a videoklip, který propojuje svět jídla a hudby. Vyzkoušejte dva masové recepty podle Martina Škody, která se skvěle hodí na jakoukoliv party.

Uzenářský maxichleba s cibulovým salátem

Dalamánek s trhaným krutím v pivní šťávě

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky