Prázdninové oslavy s nádobím Jamieho Olivera

Prázdninové oslavy s nádobím Jamieho Olivera

Vyčarujte úsměv na tvářích svých dětí s kolekcí nádobí od slavného britského kuchaře Jamieho Olivera, který se díky svému originálnímu stylu vaření stal fenoménem současné doby. Toto stylové a kvalitní nádobí si nyní můžete pořídit za skvělou cenu ve všech prodejnách Albert.

Odměňte své děti za pěkné vysvědčení

Konec školního roku je za dveřmi a prázdniny, na které se těší snad každé dítě, se blíží. Předáním vysvědčení pro naše ratolesti začíná čas plný poznávání a radovánek. Určitě si také vzpomínáte na doby, kdy jste jako malé děti dychtili po dobrodružství a chtěli si své prázdniny užít do posledního dne. Udělejte proto svým dětem radost, pozvěte jejich kamarády i s rodiči a uspořádejte pro ně velkolepou oslavu jako odměnu za jejich celoroční školní snažení.

Fantazii se meze nekladou

Možností, jak pojmout takovou událost, existuje nepřeberné množství. Určitě neuděláte chybu, když pro své děti připravíte den plný sportovního zápolení v různých disciplínách či dobrodružnou honbu za pokladem, kde budou muset sledovat tajemné indicie a plnit množství zábavných úkolů. Co však nesmí chybět, je lahodné občerstvení a spousta sladkých odměn v podobě ovoce, zmrzliny a jiných dobrot. Servírovat je můžete na stylových miskách a talířích z kolekce Waves Jamieho Olivera.

Kvalitní nádobí s oslnivým designem

Zatímco dospělou návštěvu ohromíte neotřelým designem nádobí s krásným motivem asymetrických vln, sami jistě oceníte jeho vysokou kvalitu a odolnost, která zabraňuje snadnému poškrábání. To se může na oslavě se spoustou rozjařených dětí přece jen hodit. Nádobí Waves je navíc vhodné do mikrovlnné trouby i myčky, takže si ani nemusíte lámat hlavu s úklidem po oslavě.

Zajděte si pro kolekci Waves do Alberta

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. Až do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky