Soutěžte o kuchařku Tří sester

Soutěžte o kuchařku Tří sester

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Vydala pětadvacet alb, dvě knihy a frontman Fanánek dva díly svých pamětí. Nyní je na trhu jejich unikátní kuchařka, jejímž kmotrem se stal rockový matador Doctor PP spolu s Agátou Prachařovou.

Na úvod křtu představil Ing. Magor všem hostům počátky a vznik této unikátní kuchařky.

„Nápad udělat kuchařku jsem dostal při grilovacích orgiích u mě na terase. Kapela byla k nápadu nejdřív dost vlažná, ale pak se toho chytil nakladatel Honza Hlaváč a během pěti týdnů byla kuchařka na světě. A tak jako mají jednotlivý členové kapely různý přístup k hudbě, i na jejich příspěvcích v kuchařce je vidět rozmanitost. A to mě baví!“

Fanánek na ukázku přečetl provokativní povídku z knihy s názvem Pes na česneku v troubě, která vzbudila velký ohlas. Jak se on stavěl k nápadu vytvořit kuchařku? „Vaření rád nemám, vařím spíš z nouze a přes vaření je v kapele právě Magor. Přispěl jsem ale např. receptem Co dům dal, u kterého jsme se jednou skoro otrávili, když jsme použili čtvrt kila jedovatého jalovce,“ směje se Fanánek.

Třísesterská kuchařka je svérázná stejně jako repertoár kapely. Nečekejte vyvoněné recepty jak z michelinských restaurací (i když na ně taky došlo) a na druhé straně ani punkové bizarnosti, které se dají pozřít jen v nouzi (ačkoli… došlo i na ně). Recepty na kulinářské speciality Tří sester napsal sám život, a jestliže podle nich uvaříte, bude vám určitě chutnat…

Tři z vás mohou nyní tuto kuchařku vyhrát. Výhercům ke knize přidáme navíc ještě tričko a CD kapely.

Vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 15., 30. a 45. v pořadí.

Soutěž končí 14.12.2014 o půlnoci

Soutěžní otázka:

Nápovědu najdete přímo v článku o soutěži.

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky