Vaření s Thermomixem díl II.

Vaření s Thermomixem díl II.

Představujeme Vám další recept na jednoduché každodenní vaření s inteligentním kuchyňským přístrojem Thermomix společnosti Vorwerk. Thermomix kombinuje funkce více než 12-ti kuchyňských přístrojů.

Thermomix můžete použít na vše od vaření vajec, přes přípravu pomazánek a dresinků, až po hnětení těsta na chléb či dort. Vaří, mixuje, seká, drtí, hněte, míchá, dusí, váží, mele, jemně ohřívá, kvedlá a připravuje emulze. Šetří energii a snižuje čas strávený vařením, protože mnoho činností vykonává zcela samostatně. Většinou opravdu stačí nandat čerstvé suroviny do mixovací nádoby, nastavit teplotu a čas. A za několik sekund či minut je jídlo hotové. Na víc vše připravujete a vaříte v jedné nádobě. Nepotřebujete tedy spoustu misek, hrnců, prkýnek na krájení jako při běžném vaření.

Thermomix je natolik flexibilní, že se přizpůsobí všem vašim potřebám a jakémukoliv životnímu stylu. Je mu jedno, jestli jste velmi vytížený člověk žijící v domácnosti sám, typická velká rodina nebo moderní pár.

Thermomix a široká škála receptů vytvořených přesně pro něj jsou zárukou toho, že se vaření vždy podaří a zároveň bude jednoduché a zábavné. Rozsáhlá databáze receptů, kterých je přes 1.000, je nejen na internetu www.svetreceptu.cz, ale i v kuchařských knihách. Po celém světě je k dispozici 50.000 receptů. Mezi nimi je i široká škála receptů na dezerty, koláče a muffiny, marmelády, rýžové pudinky, zmrzliny a jiné sladké dobroty. S Thermomixem lze připravovat i dětskou stravu. Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme Newsletter, samozřejmostí jsou aplikace pro iPhone a iPad a zelená linka 800 168 987. Pořádáme školu vaření a Večer s Thermomixem. Kontaktovat s ostatními uživateli se můžete buď prostřednictvím oficiálních stránek www.svetreceptu.cz, nebo na www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika. Informace o přístroji Thermomix naleznete na www.thermomix.cz.

Dnešní recept Vás opět překvapí jednoduchostí, připravíme pomazánku:

Šunková pěna

Celkový čas: 3 minuty, Příprava: 2 minuty

Suroviny pro 6 porcí:
200 gramů vepřové krájené šunky, 50 gramů másla (pokojová teplota), 50 gramů taveného sýra, 50 gramů smetany, ¼ čajové lžíce pepře mletého černého.

Příprava:
1. Do mixovací nádoby vložte šunku a sekejte 10 sekund při rychlosti 6.
2. Přidejte máslo, sýr a mixujte 10 sekund při rychlosti 4.
3. Nasaďte šlehací metličku, přidejte zbylé suroviny a šlehejte 30 sekund při rychlosti 4.

Líbí se Vám jednoduchost přípravy? A že nemáte spoustu špinavého nádobí? To je přece super.

Více informací, včetně postupu, jak si objednat vyzkoušení a sjednat schůzku najdete na www.thermomix.cz, nebo použijte bezplatnou linku 800 168 987. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím přímého prodeje.

Diskuze ke článku

  • Verunka
    Verunka |

    27. 9. 2013 13:32

    Já Thermomix mám a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno "naházím" do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům :-*

Další články z rubriky