Jednoduchý recept na společné Vánoce

Jednoduchý recept na společné Vánoce

Každá z nás by chtěla připravit krásné a voňavé Vánoce pro celou rodinu. Jenže jak to všechno stíhat a jak se se všemi na všem domluvit? Stačí začít využívat Office 365. Jedině tak si Vánoce vychutnáte všichni společně hezky v poklidu.

Za uši si už nic zapisovat nemusíte

Ještě než se pustíte do vánočního hodování, je potřeba zařídit spoustu věcí. Vytvořit nákupní seznamy, vyptat si od babičky recept na to báječné cukroví, co vám loni tak chutnalo, oblítat spoustu obchodů. Na jednu maminku je toho docela dost. Ale když do toho zapojíte celou rodinu a chytrý zápisník OneNote k tomu, zvládnete to. Do tohoto online zápisníku můžete vpisovat vánoční recepty i nákupní seznamy a průběžně je všichni upravovat a doplňovat. Nikdo tak na nic nezapomene, nikdo se tak nemůže na nic vymlouvat.

Nechte své blízké nasát vaši vánoční atmosféru

Vypekla vás na Štědrý den trouba? Nebo vám svíčky spálily stromeček? Vánoce se prostě bez pikantních chvilek neobejdou. Pobavte jimi své blízké i přátele a nechte je nakouknout do vašich zážitků. Že se vám nechce všechny obesílat e-mailem? Ale to přece ani nemusíte! Jednoduše jim fotky i videa uložte na OneDrive a oni si je pak mohou kdykoli a odkudkoli stáhnout. OneDrive je totiž online uložiště s 1 024 GB prostoru, který pojme až 70 tisíc fotek! Takže žádné upejpání, foťte a točte, co se vám do telefonu nebo foťáku vejde!

Svolejte své blízké ke stromečku

Nevíte si rady s receptem na vánočku, který vám dala babička? Nebo byste chtěli ke stromečku přizvat i dceru, která se vydala na zkušenou do Londýna? Zavolejte jim jednoduše přes Skype a proberte spolu, co potřebujete. Minut na to máte dost. Skype teď totiž nabízí 60 volných minut na cukrování přes mobilní a pevné linky třeba i do zahraničí!

Ujíždějte na Office 365 celá rodina

Každý člen rodiny většinou ujíždí na jiném zařízení s odlišnou platformou. Co teď ale s tím? Vůbec nic! Office 365 vás totiž nevypeče. Funguje na všech platformách – Androidu, iOSu i Windowsech – a spojuje tak celé rodiny. Tomu říkáme příjemné překvapení, které potěší nejen o Vánocích.

Více informací zde

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky