378/532/1-trouba.jpg

Trouba Candy se snaží přemýšlet za Vás. Vyzkoušejte nové vychytávky

28.02.2011 | F.O.O.D. | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vaření a pečení tvoří důležité součásti každodenního života a trouby značky Candy z nich udělají radost. Mají elegantní estetické linie, ve kterých se spojuje pevnost oceli s průhledností skla.

Candy v letošním roce představuje řadu novinek. Inovace je především na poli bezpečnosti, ale nejen tam. Nová dvířka „Cool Touch“ umožňují bezpečnější používání trouby. Nová patentovaná technologie Variofan, byla vynalezena pro účinnější pečení. Tato funkce umožňuje měnit rychlost ventilátoru za účelem optimalizace proudění vzduchu a teploty uvnitř trouby. Tento systém uchrání nutriční hodnoty jednotlivých pokrmů a navíc se díky této funkci zkracuje doba pečení v průměru o 12%, což zaručuje úsporu energie.

Fotogalerie

379/532/1-trouba.jpg

Na poli novinek je zajímavou inovací funkce Soft Cook, která redukuje až o 50% ztrátu vlhkosti pokrmu a zjišťuje tak větší nadýchanost.

Úsporu energie zajišťuje funkce Sprinter. Díky této inovaci jsou trouby Candy rozehřívány třikrát rychleji (teplota 200ºC je dosažena za 8 minut). Máte-li rádi grilované jídlo, potom oceníte novou funkci supergril, díky níž jsou zvýrazněny chutě a vůně potravin.

www.candy-hoover.cz

Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat? Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat?
Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to! Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to!
Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web