378/532/1-trouba.jpg

Trouba Candy se snaží přemýšlet za Vás. Vyzkoušejte nové vychytávky

28.02.2011 | F.O.O.D. | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vaření a pečení tvoří důležité součásti každodenního života a trouby značky Candy z nich udělají radost. Mají elegantní estetické linie, ve kterých se spojuje pevnost oceli s průhledností skla.

Candy v letošním roce představuje řadu novinek. Inovace je především na poli bezpečnosti, ale nejen tam. Nová dvířka „Cool Touch“ umožňují bezpečnější používání trouby. Nová patentovaná technologie Variofan, byla vynalezena pro účinnější pečení. Tato funkce umožňuje měnit rychlost ventilátoru za účelem optimalizace proudění vzduchu a teploty uvnitř trouby. Tento systém uchrání nutriční hodnoty jednotlivých pokrmů a navíc se díky této funkci zkracuje doba pečení v průměru o 12%, což zaručuje úsporu energie.

Fotogalerie

379/532/1-trouba.jpg

Na poli novinek je zajímavou inovací funkce Soft Cook, která redukuje až o 50% ztrátu vlhkosti pokrmu a zjišťuje tak větší nadýchanost.

Úsporu energie zajišťuje funkce Sprinter. Díky této inovaci jsou trouby Candy rozehřívány třikrát rychleji (teplota 200ºC je dosažena za 8 minut). Máte-li rádi grilované jídlo, potom oceníte novou funkci supergril, díky níž jsou zvýrazněny chutě a vůně potravin.

www.candy-hoover.cz

Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku? Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku?
Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo? Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo?
Václav Kopta se svěřil: Sáhli jsme si se ženou na dno Václav Kopta se svěřil: Sáhli jsme si se ženou na dno
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web