917/553/3-jamie_16k9.jpg

Prázdninové oslavy s nádobím Jamieho Olivera

30.06.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vyčarujte úsměv na tvářích svých dětí s kolekcí nádobí od slavného britského kuchaře Jamieho Olivera, který se díky svému originálnímu stylu vaření stal fenoménem současné doby. Toto stylové a kvalitní nádobí si nyní můžete pořídit za skvělou cenu ve všech prodejnách Albert.

Odměňte své děti za pěkné vysvědčení

Konec školního roku je za dveřmi a prázdniny, na které se těší snad každé dítě, se blíží. Předáním vysvědčení pro naše ratolesti začíná čas plný poznávání a radovánek. Určitě si také vzpomínáte na doby, kdy jste jako malé děti dychtili po dobrodružství a chtěli si své prázdniny užít do posledního dne. Udělejte proto svým dětem radost, pozvěte jejich kamarády i s rodiči a uspořádejte pro ně velkolepou oslavu jako odměnu za jejich celoroční školní snažení.

Fantazii se meze nekladou

Možností, jak pojmout takovou událost, existuje nepřeberné množství. Určitě neuděláte chybu, když pro své děti připravíte den plný sportovního zápolení v různých disciplínách či dobrodružnou honbu za pokladem, kde budou muset sledovat tajemné indicie a plnit množství zábavných úkolů. Co však nesmí chybět, je lahodné občerstvení a spousta sladkých odměn v podobě ovoce, zmrzliny a jiných dobrot. Servírovat je můžete na stylových miskách a talířích z kolekce Waves Jamieho Olivera.

Kvalitní nádobí s oslnivým designem

Zatímco dospělou návštěvu ohromíte neotřelým designem nádobí s krásným motivem asymetrických vln, sami jistě oceníte jeho vysokou kvalitu a odolnost, která zabraňuje snadnému poškrábání. To se může na oslavě se spoustou rozjařených dětí přece jen hodit. Nádobí Waves je navíc vhodné do mikrovlnné trouby i myčky, takže si ani nemusíte lámat hlavu s úklidem po oslavě.

Zajděte si pro kolekci Waves do Alberta

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. Až do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

Fotogalerie

918/553/3-jamie_16k9.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Klape vám to ve vztahu? Poznáte to podle toho, jak spíte! Klape vám to ve vztahu? Poznáte to podle toho, jak spíte!
Pozor, demence hrozí i vám! Těchto pět triků vám pomůže se jí vyhnout Pozor, demence hrozí i vám! Těchto pět triků vám pomůže se jí vyhnout
Největší zdravotnická soutěž v ČR učí ordinace komunikovat s pacienty online Největší zdravotnická soutěž v ČR učí ordinace komunikovat s pacienty online
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web