917/553/3-jamie_16k9.jpg

Prázdninové oslavy s nádobím Jamieho Olivera

30.06.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vyčarujte úsměv na tvářích svých dětí s kolekcí nádobí od slavného britského kuchaře Jamieho Olivera, který se díky svému originálnímu stylu vaření stal fenoménem současné doby. Toto stylové a kvalitní nádobí si nyní můžete pořídit za skvělou cenu ve všech prodejnách Albert.

Odměňte své děti za pěkné vysvědčení

Konec školního roku je za dveřmi a prázdniny, na které se těší snad každé dítě, se blíží. Předáním vysvědčení pro naše ratolesti začíná čas plný poznávání a radovánek. Určitě si také vzpomínáte na doby, kdy jste jako malé děti dychtili po dobrodružství a chtěli si své prázdniny užít do posledního dne. Udělejte proto svým dětem radost, pozvěte jejich kamarády i s rodiči a uspořádejte pro ně velkolepou oslavu jako odměnu za jejich celoroční školní snažení.

Fantazii se meze nekladou

Možností, jak pojmout takovou událost, existuje nepřeberné množství. Určitě neuděláte chybu, když pro své děti připravíte den plný sportovního zápolení v různých disciplínách či dobrodružnou honbu za pokladem, kde budou muset sledovat tajemné indicie a plnit množství zábavných úkolů. Co však nesmí chybět, je lahodné občerstvení a spousta sladkých odměn v podobě ovoce, zmrzliny a jiných dobrot. Servírovat je můžete na stylových miskách a talířích z kolekce Waves Jamieho Olivera.

Kvalitní nádobí s oslnivým designem

Zatímco dospělou návštěvu ohromíte neotřelým designem nádobí s krásným motivem asymetrických vln, sami jistě oceníte jeho vysokou kvalitu a odolnost, která zabraňuje snadnému poškrábání. To se může na oslavě se spoustou rozjařených dětí přece jen hodit. Nádobí Waves je navíc vhodné do mikrovlnné trouby i myčky, takže si ani nemusíte lámat hlavu s úklidem po oslavě.

Zajděte si pro kolekci Waves do Alberta

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. Až do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

Fotogalerie

918/553/3-jamie_16k9.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat? Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat?
Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to! Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to!
Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web