921/102/3-4ondrasovka_640x400.jpg

Lucie Bílá – strážce pitného režimu

08.07.2013 | Ondrášovka | Vizitka

Zpěvačka Lucie Bílá, která je tváří Ondrášovky, se rozhodla podpořit dobrou věc – stala se strážcem projektu Ondrášovky podporující důležitost pitného režimu. V rámci projektu natočila sérii pěti videospotů.

Cílem projektu je ukázat důležitost a jednotlivé zásady pitného režimu – ať už je to dostatečný denní přísun tekutin, důležitost pitného režimu při fyzické zátěži, nebo definice toho, co patří či nepatří do pitného režimu.

Projekt na podporu pitného režimu se mi líbí. I já sama vím, jak se mi změnil život, když jsem si pitný režim začala hlídat, mám silnější hlas, ale i vlasy, jemnější pleť, mám i víc síly a s ní i víc dobré nálady - to jsou informace, které bych lidem chtěla říkat - toto jsou finty, které si nechci nechat jen pro sebe,“ míní Lucie Bílá.

Která ze zásad pitného režimu je pro zpěvačku nejdůležitější? Podle jejich slov je důležité pít pravidelně. „Není dobré několik hodin nepít a pak si myslet, že to v jednu chvíli doženu, tělo to těžko vstřebává, ale pokud pijete pravidelně celý den, zvláště do páté hodiny, tělo se vám za to odmění. Pokud o důležitosti pití minerálky přesvědčím i ostatní, budu ještě radši,“ dodává Lucie Bílá.

Natáčení spotů podporující pitný režim probíhalo v luxusním prezidentském apartmá hotelu Kempinski Prague. „Byla jsem z celého realizačního týmu nadšená. Základem je skvělý režisér, dobrá kamera, perfektní střih, když jsem viděla výsledek naší práce, bylo mi líto, že zatím budou videa k vidění jen na internetu, a že je nemohou vidět lidé i na televizních obrazovkách. Jsou krásná, mám radost,“ dodává Lucie Bílá.

Na sérii videí o pitném režimu se podívejte na www.ondrasovka.cz/pitny-rezim

Fotogalerie

922/102/3-4ondrasovka_640x400.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Potraviny, které spalují kalorie! Můžete jíst a zároveň hubnout? Potraviny, které spalují kalorie! Můžete jíst a zároveň hubnout?
Emma Watson prožívá noční můru, je totálně pod kontrolou Toma Hankse Emma Watson prožívá noční můru, je totálně pod kontrolou Toma Hankse
Jsi příšera! Šikanovali blogerku za to, že ve videu ukázala akné Jsi příšera! Šikanovali blogerku za to, že ve videu ukázala akné
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web