921/102/3-4ondrasovka_640x400.jpg

Lucie Bílá – strážce pitného režimu

08.07.2013 | Ondrášovka | Vizitka

Zpěvačka Lucie Bílá, která je tváří Ondrášovky, se rozhodla podpořit dobrou věc – stala se strážcem projektu Ondrášovky podporující důležitost pitného režimu. V rámci projektu natočila sérii pěti videospotů.

Cílem projektu je ukázat důležitost a jednotlivé zásady pitného režimu – ať už je to dostatečný denní přísun tekutin, důležitost pitného režimu při fyzické zátěži, nebo definice toho, co patří či nepatří do pitného režimu.

Projekt na podporu pitného režimu se mi líbí. I já sama vím, jak se mi změnil život, když jsem si pitný režim začala hlídat, mám silnější hlas, ale i vlasy, jemnější pleť, mám i víc síly a s ní i víc dobré nálady - to jsou informace, které bych lidem chtěla říkat - toto jsou finty, které si nechci nechat jen pro sebe,“ míní Lucie Bílá.

Která ze zásad pitného režimu je pro zpěvačku nejdůležitější? Podle jejich slov je důležité pít pravidelně. „Není dobré několik hodin nepít a pak si myslet, že to v jednu chvíli doženu, tělo to těžko vstřebává, ale pokud pijete pravidelně celý den, zvláště do páté hodiny, tělo se vám za to odmění. Pokud o důležitosti pití minerálky přesvědčím i ostatní, budu ještě radši,“ dodává Lucie Bílá.

Natáčení spotů podporující pitný režim probíhalo v luxusním prezidentském apartmá hotelu Kempinski Prague. „Byla jsem z celého realizačního týmu nadšená. Základem je skvělý režisér, dobrá kamera, perfektní střih, když jsem viděla výsledek naší práce, bylo mi líto, že zatím budou videa k vidění jen na internetu, a že je nemohou vidět lidé i na televizních obrazovkách. Jsou krásná, mám radost,“ dodává Lucie Bílá.

Na sérii videí o pitném režimu se podívejte na www.ondrasovka.cz/pitny-rezim

Fotogalerie

922/102/3-4ondrasovka_640x400.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat? Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat?
Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to! Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to!
Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web