757/015/3-s_velkou_kalkulackou.jpg

Recept na úsporu aneb s kým vaříte?

06.05.2013 | Redakce | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Na jídle se šetřit nemá, to ví každý gurmán. Na tom, na čem se jídlo vaří, se ale šetřit klidně může. Drahý zemní plyn vám sporák rozehřeje stejně jako ten levný, tak proč zbytečně utrácet v době, kdy se dodavatelé plynu o odběratele doslova perou.

Jak najít toho nejlevnějšího?

Vyznat se v nabídkách dodavatelů energií a získat tak skutečně výhodnou cenu, není leckdy jednoduché. „Garantujeme nižší cenu, než má dominantní dodavatel,“ tvrdí prakticky všichni alternativní dodavatelé zemního plynu. Jenže leckdy garantují nižší cenu pouze ve vztahu k ročnímu průměru cen stanovených pro stávající zákazníky. Což znamená, že během roku mohou být alternativci dražší než velcí tradiční dodavatelé. Někdy jsou ceny nižší jen nepatrně a rozdíl kompenzují různé kličky a fígle. A kdo tedy poskytuje plyn jednoznačně nejlevněji? Společnost CENTROPOL ENERGY. Severočeská firma, která vedle plynu dodává i elektrickou energii. Letos už snížila své ceny plynu o 11 procent, takže úspora je skutečně patrná.

Jaká je s CENTROPOL ENERGY úspora?

Například ten, kdo v bytě nebo v rodinném domku vytápí plynem, ohřívá vodu a vaří na plynu, a dosud byl zákazníkem dominantních dodavatelů, zaplatí s CENTROPOL ENERGY o 4 až 5 tisíc korun méně! Obyvatelé větších domů ušetří ještě více. Samozřejmě, pokud na plynu jenom vaříte, dosáhne úspora nanejvýš čtyř set korun. Ale i to jsou peníze, za které si můžete koupit třeba nějakou kvalitní potravinu. Navíc si nižší cenou můžete být stoprocentně jisti. CENTROPOL ENERGY má přímo ve svých obchodních podmínkách garanci vždy nižší ceny než má dominantní dodavatel v tom kterém území.

Ušetříte i na nákupu věcí do domácnosti

Levnější elektroniku, domácí spotřebiče, zahradní přístroje, ale i třeba víkendový pobyt na horách si může dopřát každý zákazník CENTROPOL ENERGY. Společnost totiž pro své klienty zřídila speciální e-shop, ve kterém poskytuje levnější zboží. Leckdy levnější až o 45 procent oproti běžným cenám. Nový klient CENTROPOL ENERGY také automaticky získává kartu Sphere, která zaručuje slevy v obchodech Agip, Koberce K + K, Zahradní centrum, RAAB Karcher, Albi, WIKY, Hudysport a dalších.

Už zanedlouho si můžete i výhodněji zavolat

Skupina CENTROPOL GROUP, pod kterou spadá zmiňovaný CENTROPOL ENERGY, vstupuje v září na mobilní trh a zahajuje provoz virtuálního mobilního operátora CENTROPOL TELECOM. Volání s ním, ať už na předplacené karty nebo na tarif, má být prý až o desítky procent levnější. Zákazníci CENTROPOL ENERGY budou moci využít tzv. balíčky. Kombinaci telefonních služeb s dodávkami elektřiny nebo zemního plynu, za které zákazník takto dohromady zaplatí méně než za každou službu zvlášť. Nový operátor bude poskytovat samozřejmě také internet a v budoucnu počítá i s pevnými linkami.

Fotogalerie

758/015/3-s_velkou_kalkulackou.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat? Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat?
Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to! Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to!
Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web