757/015/3-s_velkou_kalkulackou.jpg

Recept na úsporu aneb s kým vaříte?

06.05.2013 | Redakce | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Na jídle se šetřit nemá, to ví každý gurmán. Na tom, na čem se jídlo vaří, se ale šetřit klidně může. Drahý zemní plyn vám sporák rozehřeje stejně jako ten levný, tak proč zbytečně utrácet v době, kdy se dodavatelé plynu o odběratele doslova perou.

Jak najít toho nejlevnějšího?

Vyznat se v nabídkách dodavatelů energií a získat tak skutečně výhodnou cenu, není leckdy jednoduché. „Garantujeme nižší cenu, než má dominantní dodavatel,“ tvrdí prakticky všichni alternativní dodavatelé zemního plynu. Jenže leckdy garantují nižší cenu pouze ve vztahu k ročnímu průměru cen stanovených pro stávající zákazníky. Což znamená, že během roku mohou být alternativci dražší než velcí tradiční dodavatelé. Někdy jsou ceny nižší jen nepatrně a rozdíl kompenzují různé kličky a fígle. A kdo tedy poskytuje plyn jednoznačně nejlevněji? Společnost CENTROPOL ENERGY. Severočeská firma, která vedle plynu dodává i elektrickou energii. Letos už snížila své ceny plynu o 11 procent, takže úspora je skutečně patrná.

Jaká je s CENTROPOL ENERGY úspora?

Například ten, kdo v bytě nebo v rodinném domku vytápí plynem, ohřívá vodu a vaří na plynu, a dosud byl zákazníkem dominantních dodavatelů, zaplatí s CENTROPOL ENERGY o 4 až 5 tisíc korun méně! Obyvatelé větších domů ušetří ještě více. Samozřejmě, pokud na plynu jenom vaříte, dosáhne úspora nanejvýš čtyř set korun. Ale i to jsou peníze, za které si můžete koupit třeba nějakou kvalitní potravinu. Navíc si nižší cenou můžete být stoprocentně jisti. CENTROPOL ENERGY má přímo ve svých obchodních podmínkách garanci vždy nižší ceny než má dominantní dodavatel v tom kterém území.

Ušetříte i na nákupu věcí do domácnosti

Levnější elektroniku, domácí spotřebiče, zahradní přístroje, ale i třeba víkendový pobyt na horách si může dopřát každý zákazník CENTROPOL ENERGY. Společnost totiž pro své klienty zřídila speciální e-shop, ve kterém poskytuje levnější zboží. Leckdy levnější až o 45 procent oproti běžným cenám. Nový klient CENTROPOL ENERGY také automaticky získává kartu Sphere, která zaručuje slevy v obchodech Agip, Koberce K + K, Zahradní centrum, RAAB Karcher, Albi, WIKY, Hudysport a dalších.

Už zanedlouho si můžete i výhodněji zavolat

Skupina CENTROPOL GROUP, pod kterou spadá zmiňovaný CENTROPOL ENERGY, vstupuje v září na mobilní trh a zahajuje provoz virtuálního mobilního operátora CENTROPOL TELECOM. Volání s ním, ať už na předplacené karty nebo na tarif, má být prý až o desítky procent levnější. Zákazníci CENTROPOL ENERGY budou moci využít tzv. balíčky. Kombinaci telefonních služeb s dodávkami elektřiny nebo zemního plynu, za které zákazník takto dohromady zaplatí méně než za každou službu zvlášť. Nový operátor bude poskytovat samozřejmě také internet a v budoucnu počítá i s pevnými linkami.

Fotogalerie

758/015/3-s_velkou_kalkulackou.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Klape vám to ve vztahu? Poznáte to podle toho, jak spíte! Klape vám to ve vztahu? Poznáte to podle toho, jak spíte!
Pozor, demence hrozí i vám! Těchto pět triků vám pomůže se jí vyhnout Pozor, demence hrozí i vám! Těchto pět triků vám pomůže se jí vyhnout
Čtenářka Martina: Můj přítel se zabil kvůli hazardu! Čtenářka Martina: Můj přítel se zabil kvůli hazardu!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web