054/979/merci_b.jpg

Pozor na salmonelu

01.02.2010 | Redakce | Vizitka

Pro milovníky čokolády máme špatnou zprávu. Česká zemědělská a potravinářská inspekce zjistila, že na českém trhu se vyskytuje čokoládový výrobek u něhož je podezření kontaminace salmonelou.

Jedná se o plněné čokoládové tyčinky

Merci Finest Selection

s datem minimální trvanlivosti 1.4. a 1.5. 2002. Jedná se o téměř

46 tisíc kusů

různých balení tohoto výrobku.

Distribuční společnosti po jednání s ČZPI zahájily stahování čokoládových tyčinek z obchodní sítě. Současně byly odebrány vzorky čokoládových tyčinek k laboratorním analýzám - výsledky budou známy v nejbližších dnech. Přestože kontaminace salmonellou zatím nebyla potvrzena, nedoporučuje se tento výrobek konzumovat.

Již zakoupené i rozbalené tyčinky můžete vrátit na bezplatné telefonní lince 0800/555 900.

Fotogalerie

055/979/merci_b.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 triků pro cukroví bez chyb. Žádné hrudky v polevě a lepivé těsto! 5 triků pro cukroví bez chyb. Žádné hrudky v polevě a lepivé těsto!
Efektní drdol za dvě minuty: Naučte se jednoduchý účes na večírek! Efektní drdol za dvě minuty: Naučte se jednoduchý účes na večírek!
Přezimování kaktusů: Které potřebují teplo a které  naopak zimu? Přezimování kaktusů: Které potřebují teplo a které naopak zimu?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web