796/512/3-waves_45090pouzityb.jpg

Oživte svou kuchyň s designovým nadobím od Jamieho Olivera

28.04.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Kuchyně je opravdovým srdcem každého domova. Je proto důležité, abyste se v ní cítili báječně. Jestliže nejste se svou kuchyní spokojeni, nezoufejte. Poradíme vám, jak si čas strávený v kuchyni co nejvíce užít. Nejdůležitější je zbavit se věcí, které již nevyužíváte, a pořídit si něco, co vám bude dělat radost. Začít můžete třeba designovým nádobím z kolekce Jamieho Olivera, které je nyní k dostání v prodejnách Albert za velmi zajímavé ceny.

Ukliďte své skříňky

Podívejte se do svých kuchyňských skříněk a vyřaďte z nich nádobí, které se vám už nelíbí. Vyřaďte také kousky, jež z jakéhokoliv důvodu nepoužíváte. Budete se divit, kolik prostoru budete mít najednou k dispozici. Zbylé nádobí si zorganizujte podle frekvence jeho využití, abyste měli při vaření vše hezky po ruce.

Zkrášlete svou kuchyň

Říkáte si, že vaše kuchyň potřebuje změnu, ale nechce se vám do ní investovat desetitisíce korun? Nemusíte hned začít s rekonstrukcí celé kuchyňské linky, svou kuchyň můžete vylepšit i drobnostmi. Pro oživení kuchyně stačí, když si pořídíte designové nádobí z kolekce Jamieho Olivera. Nádobí z kolekce Waves přináší výjimečnou kvalitu, navíc je vysoce odolné, takže ho můžete bez obav používat v mikrovlnné troubě nebo mýt v myčce. Tyto kousky budou díky svému nadčasovému vzhledu skvěle ladit s nádobím, které už máte doma.

Užijte si chvíle strávené v kuchyni

Vyhraďte si na přípravu jídla dostatek času. Právě jídlo má největší vliv na vaši náladu a dokáže vás nabít dostatečným množstvím energie. Jestliže vsadíte na hrnky, talíře a misky z kolekce Waves, uděláte dojem jak na svou rodinu, tak na své hosty, které jistě zaujme zajímavý motiv asymetrických vln, který z nádobí vytváří spíše umělecké dílo.

Zajděte si pro „vlny“ do Alberta

Na designové kousky nádobí z kolekce Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. V období od 9. dubna do 29. července 2014 dostanete za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost slevu na nádobí uplatnit. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku. Máte-li na kartičce nalepených 20 bodů, získáváte slevu na set nádobí pro čtyři osoby. Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na webu www.albert.cz.

Fotogalerie

797/512/3-waves_45090pouzityb.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji o vás prozradí vše: Na tohle si dejte pozor! Výraz v obličeji o vás prozradí vše: Na tohle si dejte pozor!
Magický karmický rituál lásky: Naučte se ho a váš milostný vztah bude úžasný! Magický karmický rituál lásky: Naučte se ho a váš milostný vztah bude úžasný!
7 zaručených tipů, které vám pomůžou od chronické zácpy 7 zaručených tipů, které vám pomůžou od chronické zácpy
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web