310/477/3-uvodka.jpg

Nejhezčí vyznání Dietě: Známe výherce!

01.04.2014 | Dieta | Vizitka

Říká se co Čech, to muzikant. Redakce časopisu Dieta by ale jistě přidala i další pořekadlo: Co Čech, to básník.

Reality show Hubneme do plavek vyhlásila na svých stránkách www.hubneme-doplavek.cz soutěž o Nejhezčí vyznání Dietě. Úkolem soutěžících bylo napsat krátký vzkaz jejich oblíbenému časopisu. Sešlo se neuvěřitelné množství vzkazů a básniček. Přečtěte si ty nejlepší z nich.

S pohybem a s čistou myslí, kliky, cviky, miska müsli. Díky, že Tě můžu číst, nehladovět, zdravě jíst. Centimetry ubývají, síly mi však přibývají. Inspirace mám teď dosti, hezčí tělo, mladší kosti. Energie víc než dříve, odhodlání ve mně dříme. S Tebou je teď ze mě kus, Ty, kdo váháš, hned to zkus :-)
Lucie, Hranice (výherce soutěže)

Dieto, ty krásná, milá, zdraví jsi mi zachránila. V zdravém těle, zdravý duch? To mi nešlo na rozum. Rozum do hrsti jsem vzala, na sladké se vykašlala. Cviky, triky a tvé rady vylepšily moje vnady. Kadeřník, fitko, solárko a chlapi šílí zakrátko! Tobě poděkování mé patří, odborníci ať se k tobě tlačí. Vždy buď svá a na paměti měj, že díky tobě je nám hej!
Jana, Hranice (výherce soutěže)

Dnešní svět nabízí spoustu možností a věcí, které můžeme mít. Ty nejlepší je však problém najít a pro mě se touto vyjimečností stala Dieta. Snoubí inteligenci, eleganci, moderní přístup a lidskost a přijímá nás mezi sebe bez rozdílu, díky!
Iva, Uherské Hradiště (výherce soutěže)

Jedy jsem se stále cpala, nemohla si pomoci. „Co bych si tak zase dala?“ Já, s hlavou v lednici. Salámek či něco sladké, hlavně jak to ukojí můj neskutečně silný chtíč po… vlastně čemkoli! Zaleji to dobrým mokem, třeba sklenkou vína, však neuběhne ani hoďka a je tady! Vina! Zamyslím se, zastydím se a na svou duši přísahám, že ať se děje cokoli, já na „jedy“ už nesahám! Chci žít zdravě, chci být fit, tak musím začít jinak žít! Už nenechám se zvyklat ničím, ani mastnou kotletou! Své tělesné tuky zničím, JÁ začínám s DIETOU! :)
Veronika, Karviná-Nové Město

V dnešním světě je lidskost tím nejvzácnějším darem a myslím si, že lidé z redakce časopisu Dieta jí oplývají, protože vymysleli soutěž, která mi zachránila život. Za jeden jediný rok se mi změnil život k nepoznání. Bez Diety bych nebyla teď šťastnější, zdravější a hubenější. Vaše bývalá 7s Kristýna
Kistýna, Klášterec nad Ohří

Dieta mne dlouhou dobu lákala, ale styděla jsem si ji koupit, protože by si každý prodejce v duchu pomyslel: „Kupuje Dietu a přitom vypadá jako bečka, ha, ha!“ Ale před několika měsíci jsem se odhodlala a koupila. No a zjistila jsem, že Dieta je taky tlustá!! To proto, že je plná bezva čtení, návodů a tipů. Teď už měsíc co měsíc netrpělivě čekám na další číslo a na svůj „čtecí“ rituál: když jsem pěkně v klídku, mám vše hotové a pokud možno když celá rodina spí. Na takovou chvilku, s Dietou pěkně schovanou, čekám ve svém hektickém životě někdy i týden. A to jsem teprv natěšená! :-). A věřím, že s její podporou a pomocí už konečně zhubnu…
Jitka, Kopřivnice

Dieta je pro mě životní filozofie. Nepotřebuji bílkovinnou dietu, mléčnou dietu nebo dash dietu. Dieta s velkým D v sobě skrývá veškeré zásady zdravého životního stylu, a to mi ke spokojenosti stačí.
Michaela, Sezemice

Ráda bych změnu a vím, jak na to, ano, jsi to ty, Dieto, koukám na tebe a říkám si, je čas udělat něco pro sebe, čtu si stránku po stránce, zjišťuji, že nejsem v pohádce, můj životní styl nebyl vhodný k pochvale, ale teď kostlivci ve skříni dávám vale, chci být krásná a plná života a vědět, že stres nevyřeší nějaká dobrota, začla jsem se chovat dle tvých pomocí a rad, bála jsem se, že půjdu čelem vzad, ale zvládla jsem to a vydržela s tebou, Dieto, jsem to pokořila.
Eliška, Hradec Králové

Bez Diety ani ránu, kouknu do ní hned po ránu. Strávím s ní pak celý den a večer si s ní sním svůj hubnoucí sen. Dieto, jsi nejlepší, doufám, že tě to potěší!!! Jsi fakt skvělý časopis a vážím si tě čím dál víc!!
Denisa, Praha

Mám se zase ráda. Velikost kalhotek je sice pořád 44, ale je v nich mnohem hezčí zadek. Díky! :)
Jana, Brno

Další vzkazy si můžete přečíst na stránkách http://hubnemedoplavek.fitweb.cz

Hrajte s námi znovu o další hodnotné ceny, tentokrát od společnosti REJ v soutěži o Nejlepší dietní recept.

Fotogalerie

315/477/3-loga_hubneme_do_plavekupr.jpg 311/477/3-uvodka.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Jak zhubnout ve 20, 30, 40 a jak v 50 letech? Tohle vážně funguje! Jak zhubnout ve 20, 30, 40 a jak v 50 letech? Tohle vážně funguje!
Tento týden v Ulici: Budou lítat ostrá slova i facky a dojde ke zranění! Tento týden v Ulici: Budou lítat ostrá slova i facky a dojde ke zranění!
Vyzkoušeno před kamerou: Co pomůže na podrážděnou pokožku hlavy? Vyzkoušeno před kamerou: Co pomůže na podrážděnou pokožku hlavy?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web