977/081/3-jar_pr_cseh_04a.jpg

Zúčastněte se naší kuchařské soutěže o náročný recept

17.06.2013 | Redakce | Soutěže | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nominujte svůj vlastní recept a zúčastněte se kuchařského kurzu s Radkem Šubrtem v kuchařské škole na CUCINA.cz.

Vše, co musíte udělat, je v termínu od 17.6. do 21.7. 2013 nominovat svůj vlastní recept, o kterém si myslíte, že bude náročný na zašpiněné nádobí. K tomu je třeba se nejprve zaregistrovat na Soutez.recepty.cz, například přes weby Maminka.cz, Ženy.cz, Recepty.cz, přes FB aplikaci, e-mail nebo registraci na Moje ID. Již registrovaní uživatelé na těchto webech mohou soutěžit rovnou.

Recept, který obdrží na konci týdne nejvíce hlasů, získá jednu z týdenních cen - roční zásobu Jaru Platinum. Vítězové hlavních cen budou vyhlášeni porotou ve složení Radek Šubrt, Juraj Králik a Markéta Hrubešová.

Vítězové hlavní ceny získají možnost vařit společně se známým kuchařem Radkem Šubrtem v kuchařské škole na CUCINA.cz, kde se budou moci přiučit něco z tajů Mistra kuchaře. Tyto kurzy proběhnou 12. 13. a 14. srpna 2013. Videa z kuchařských kurzů budou posléze k vidění na internetové stránce Soutez.recepty.cz.

Vyzkoušejte nové recepty a vyhrajte!

Fotogalerie

978/081/3-jar_pr_cseh_04a.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Soutěžte o kuchařku Tří sester

08.12.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Soutěž: Pečujte o své klouby

26.05.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 jednoduchých maličkostí, kterými vyznáte lásku i beze slov! Umíte to taky? 5 jednoduchých maličkostí, kterými vyznáte lásku i beze slov! Umíte to taky?
Také máte menstruaci stejně jako vaše kolegyně? Víme, jak si ji vychutnat! Také máte menstruaci stejně jako vaše kolegyně? Víme, jak si ji vychutnat!
Brečela, že se nevejde do kalhot. Slovenka proto zhubla o 30 kilogramů! Jak? Brečela, že se nevejde do kalhot. Slovenka proto zhubla o 30 kilogramů! Jak?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web