767/780/3-img_0444zmenseny.jpg

Soutěžte o kuchařku Tří sester

08.12.2014 | Redakce | Soutěže

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Vydala pětadvacet alb, dvě knihy a frontman Fanánek dva díly svých pamětí. Nyní je na trhu jejich unikátní kuchařka, jejímž kmotrem se stal rockový matador Doctor PP spolu s Agátou Prachařovou.

Na úvod křtu představil Ing. Magor všem hostům počátky a vznik této unikátní kuchařky.

„Nápad udělat kuchařku jsem dostal při grilovacích orgiích u mě na terase. Kapela byla k nápadu nejdřív dost vlažná, ale pak se toho chytil nakladatel Honza Hlaváč a během pěti týdnů byla kuchařka na světě. A tak jako mají jednotlivý členové kapely různý přístup k hudbě, i na jejich příspěvcích v kuchařce je vidět rozmanitost. A to mě baví!“

Fanánek na ukázku přečetl provokativní povídku z knihy s názvem Pes na česneku v troubě, která vzbudila velký ohlas. Jak se on stavěl k nápadu vytvořit kuchařku? „Vaření rád nemám, vařím spíš z nouze a přes vaření je v kapele právě Magor. Přispěl jsem ale např. receptem Co dům dal, u kterého jsme se jednou skoro otrávili, když jsme použili čtvrt kila jedovatého jalovce,“ směje se Fanánek.

Třísesterská kuchařka je svérázná stejně jako repertoár kapely. Nečekejte vyvoněné recepty jak z michelinských restaurací (i když na ně taky došlo) a na druhé straně ani punkové bizarnosti, které se dají pozřít jen v nouzi (ačkoli... došlo i na ně). Recepty na kulinářské speciality Tří sester napsal sám život, a jestliže podle nich uvaříte, bude vám určitě chutnat...

Tři z vás mohou nyní tuto kuchařku vyhrát. Výhercům ke knize přidáme navíc ještě tričko a CD kapely.

Vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 15., 30. a 45. v pořadí.

Soutěž končí 14.12.2014 o půlnoci

Soutěžní otázka:

Nápovědu najdete přímo v článku o soutěži.

Fotogalerie

768/780/3-img_0444zmenseny.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Soutěž: Pečujte o své klouby

26.05.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Učte se u odborníků

29.11.2013 | Jak chutná podzim | Rubrika: Soutěže

[Soutěž] Jistě má svůj půvab uchovávat recepty, které se v rodině dědily z generace na generaci. Děláme to všechny, ale pokrmy podle nich připravujeme většinou jen ve sváteční dny.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

30 nejtrapnějších vět, kterými se s námi rozcházejí: Kolik z nich jste slyšela i vy? 30 nejtrapnějších vět, kterými se s námi rozcházejí: Kolik z nich jste slyšela i vy?
Jarní květinové dekorace za pár korun: Z vajíčkových plat Jarní květinové dekorace za pár korun: Z vajíčkových plat
Proč vás často bolí hlava? Kdy už musíte jít k lékaři? Proč vás často bolí hlava? Kdy už musíte jít k lékaři?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web