455/541/3-vihak_stojici_s_hulkou_640x400px.jpg

Soutěž: Pečujte o své klouby

26.05.2014 | Redakce | Soutěže

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Z toho důvodu je vhodné o své klouby pravidelně pečovat. Nejlépe umírněným pohybem, který protáhne šlachy okolo kloubů, posílí svaly a rozproudí krev, pestrou stravou, jež tělu dodá potřebné látky pro údržbu kostí a kloubů a také dostatečný pitný režim. Ten dokáže odplavit nežádoucí látky z těla a pročistit organizmus.

Skvělými pomocníky jsou také přípravky z lékárny s vysokým obsahem kolagenu. Ty se rozdělují na dva typy. Kolagen typ I se běžně nachází ve šlachách a kostech. Je tedy podstatným prvkem pro komplexní péči. Kolagen typ II je však přítomen přímo v chrupavkách, a pravě ty nám zajišťují pohodlnou chůzi. Pojivová tkáň, která je nasycena dostatečným množstvím kolagenu se může správně vyvíjet a plnit svou funkci.

V Priessnitz® Kloubní výživě FORTE+ se spojují oba tyto kolageny v doporučovaném a efektivním množství. Dále přípravek obsahuje glukosamin, látku tělu vlastní, boswellii, která přispívá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, vitamin C, jenž pomáhá k tvorbě kolagenu a vitaminy K a D pro udržení normálního stavu kostí. Doplněk stravy Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ poskytuje díky svému složení srovnatelnou péči, jako měsíční pobyt v lázních. K dostání ve vašich lékárnách v balení 180 + 90 tablet zdarma.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

8 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí v pořadí uvedeném níže, získají 1 balení doplňku stravy Priessnitz® Kloubní výživa FORTE s Priessnitzovým zábalem ZDARMA

Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 10., 20., 30., 40., 50.,60, 70. a 80. v pořadí.

Správnou odpověď můžete nalézt na www.priessnitzovo.cz.

Fotogalerie

448/541/3-maketa_kv_forte_180_90_800x600px.jpg 452/541/3-logotyp_priessnitz_rgb.jpg 456/541/3-vihak_stojici_s_hulkou_640x400px.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Soutěžte o kuchařku Tří sester

08.12.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Učte se u odborníků

29.11.2013 | Jak chutná podzim | Rubrika: Soutěže

[Soutěž] Jistě má svůj půvab uchovávat recepty, které se v rodině dědily z generace na generaci. Děláme to všechny, ale pokrmy podle nich připravujeme většinou jen ve sváteční dny.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 jednoduchých maličkostí, kterými vyznáte lásku i beze slov! Umíte to taky? 5 jednoduchých maličkostí, kterými vyznáte lásku i beze slov! Umíte to taky?
Také máte menstruaci stejně jako vaše kolegyně? Víme, jak si ji vychutnat! Také máte menstruaci stejně jako vaše kolegyně? Víme, jak si ji vychutnat!
Brečela, že se nevejde do kalhot. Slovenka proto zhubla o 30 kilogramů! Jak? Brečela, že se nevejde do kalhot. Slovenka proto zhubla o 30 kilogramů! Jak?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web