333/593/1-logo_recepty.jpg

Připněte si Recepty.cz - jak si připnout stránky

28.03.2011 | Redakce | Soutěže

Díky novému prohlížeči Internet Explorer 9 a systému Windows 7 můžete mít webové stránky Recepty.cz rychle k dispozici.

Stačí uchopit záložku nebo ikonu v adresním řádku prohlížeče a přetáhnout ji myší na hlavní panel. Video, jak na to, najdete na hlavní stránce soutěže.

Ikona Recepty.cz na vašem hlavním panelu

Odteď můžete jediným kliknutím myši otevřít tuto stránku přímo z hlavního panelu. Po kliknutí pravým tlačítkem myši na této ikonce se vám zobrazí seznam odkazů, který je rychlým způsobem, jak se dostat na nejnavštěvovanější stránky z webu Recepty.cz.

Internet Explorer 9 také chrání při každodenním procházení webu (SmartScreen Filtr a upozornění na případné riziko při stahování souborů). Nabízí rovněž minimalistické uživatelské rozhraní, díky kterému máte více prostoru pro vlastní stránku a její obsah, tedy to, co vás zajímá.

Jak můžete tuto funkci začít používat?

  1. 1. Ověřte, že používáte systém Windows 7. Stačí zmáčknou kombinaci kláves Win (tlačítko s vlaječkou Windows) a „r“. Objeví se vám dialogové okno, do kterého napište text „winver“ a stiskněte klávesu Enter. V dalším dialogovém okně uvidíte informace o systému ve vašem počítači.
  1. 2. Nainstalujte si prohlížeč Internet Explorer 9, který je ke stažení na stránkách společnosti Microsoft. Zde najdete také podrobné informace o tom, kterou verzi vybrat.
  1. 3. Po instalaci Internet Exploreru 9 otevřete náš portál Recepty.cz a přetáhněte si ikonu na hlavní panel vašeho počítače se systémem Windows 7.
  1. 4. Pak už stačí začít používat.
  1. 5. V případě, že byste nebyli spokojeni s tímto prohlížečem, můžete ho kdykoliv odinstalovat a vrátit se k předchozí verzi.

Více informací najdete na stránce soutěže.

Fotogalerie

334/593/1-logo_recepty.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

Posledních 5 příspěvků:

  1. Jarmil - 09.05.2011 19:07:38 Já windows 7 mám a stejně sebrat kod nemohu tak mám taky smůlu je to divné prostě mám taky smůlu tak se tu mějte hezky a soutěžte krásně a pěkný den.
  2. Sůša - 04.05.2011 07:48:41 hmm tak tuto soutěž jste teda nevychytali :-(
  3. MAFIRA - 12.04.2011 09:26:05 Bohužel nemám windows,mám mozzilu takže se nemůžu zúčastnit sotěže.Je to nespravedlivé pro ostatní.Měli by být kritéria pro všechny stejné.Né,aby záleželo kdo má jaký prohlížeč.Mějte se fajn a promyslete si to pro další soutěže.Přeji krásné léto.Iris :-\
  4. pytlikovao - 08.04.2011 09:29:15 souhlas, mám WIN 6, takže taky smůla :-P
  5. jelena - 07.04.2011 09:31:46 také nemám Windows 7. Myslím, že na stránkách s recepty by měla být soutěž s recepty a ne hledat nějaké blbé kódy a ještě jen pro někoho přístupné.
Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Soutěžte o kuchařku Tří sester

08.12.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Soutěž: Pečujte o své klouby

26.05.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku? Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku?
Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo? Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo?
Víte, jak si správně vybrat hořčík? Ne každý je stejně účinný! Víte, jak si správně vybrat hořčík? Ne každý je stejně účinný!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web