Nedříve do mísy nastrouháme jablka a mrkev, zakápneme citronovou šťávou, přidáme nastrouhaný česnek, med, jogurt, sojovou omáčku, vejce, sůl a pepř. Promícháme a dáme stranou. Krůtí prsa lehce poprášíme grilovacím kořením a zprudka opečeme.
2
Dáme do zapékací mísy, kterou jsme vymazali máslem, na prsa poklademe náplň a pečeme tak 30 minut. Ačkoliv moc nemám ráda kombinaci masa a ovoce, toto je opravdu výborné.
Ve vší úctě k autorovi receptu: tento recept je návod k tomu, jak se dá zkazit kvalitní krůtí maso. :''O
ivana
|1. 5. 2012 13:08
Tak nám to teda moc chutnalo i čvachtáníčko kolem mama. Určitě budu dělat. Záleží na každém kolik dá medu . Já dávám 1.
Gabina Roskova
|16. 2. 2010 22:57
No, je to zvlastni. Neni to spatne, ale je fakt, smes chuti ovoce, masa, cesneku je neobvykla. Stoji za vyzkouseni.
Helena Paroulek
|14. 1. 2008 12:50
Vyzkoušela jsem dneska k obědu, ale na můj vkus moc chutí dohromady. A synek mi to odmítl jíst úplně. raději byl hlady :-( Maso s ovocem mám ráda, ale tohle bylo sladké až moc. A česnek mi do toho taky nesedl. Možná kdyby se vynechal med a česnek, chutnalo by mi to víc.A zkuste jako přílohu udělat brambory na kolečka, které s tím vším upečete v jednom pekáči - ušetří se nádobí...
Radka Hrušková
|9. 12. 2007 12:48
Vyzkoušela jsem k obědu. Opravdu výborné.
Lenka Jarosova
|28. 3. 2007 19:26
bylo to moc dobre, nove brambory se hodily bajecne, delala jsem z kila krutich prsou a jen na pul kila naplne, bylo to plne dostacujici a i deti si pomlaskavaly, nekdy zase urcite uvarim, dekuji za netradicni recept
englicka marketa
|28. 3. 2007 16:11
nové brmbory přelité máslíčkem,sypané pažitkou nemají chybu,už jsem dělala i bramborovou kaši ale nejvíc se hodí hranolky...
Lenka Jarosova
|28. 3. 2007 14:04
jaka se k tomu hodi priloha? pro dnesek zkusim nove brambory, ale rada bych vedela co k tomu patri. diky
Jaroslava Oumarová
|4. 1. 2007 17:16
Další velmi slibný recept:-)) Po té sváteční přežíračce musím nasadit něco lehčího. Už si to tisknu a dík za recept:-))