Nekynuté buchtičky od Milči
Zadělávané fazolky
Loupáčky zadělávané v domácí pekárně
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
klademe těsně vedle sebe jako buchty, nebo jako koláčky, s mezerou? díky
hm takze nic kvásek
Kvásek se udělá, já jsem asi moc zkrátila ten recept. Omlouvám se. Tady je tolik zkušených kuchařek, že se mi to asi zdálo zbytečné ... :))
A to se nedělá kvásek,nebo jsem špatně pochopila?
Piškotová bábovka
Zapečené palačinky se špenátem
Plněné žampióny speciál
Jogurtový moučník
Citronový nebo pomerančový koláč (řez…
Tvarohové šátečky (závin) s rebarborou
Kávovo-ořechové řezy
Caprese z červené řepy
Jednoduchá masová směs (nejen) se…
Japonská omeleta okonomiyaki
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Dort Míša