Nekynuté buchtičky od Milči
Zadělávané fazolky
Loupáčky zadělávané v domácí pekárně
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
klademe těsně vedle sebe jako buchty, nebo jako koláčky, s mezerou? díky
hm takze nic kvásek
Kvásek se udělá, já jsem asi moc zkrátila ten recept. Omlouvám se. Tady je tolik zkušených kuchařek, že se mi to asi zdálo zbytečné ... :))
A to se nedělá kvásek,nebo jsem špatně pochopila?
"Pravé" Baileys
Vosí hnízda
Makový závin s višněmi
Koláčky
Králík na houbách a hořčici
Masíčko v hermelínu-minutka
Dobré kuře
Houbová smetanová omáčka
Mleté maso se zeleninou II.
Japonská omeleta okonomiyaki
Třešňová marmeláda
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Domácí okurková limonáda
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup