Nekynuté buchtičky od Milči
Zadělávané fazolky
Loupáčky zadělávané v domácí pekárně
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
klademe těsně vedle sebe jako buchty, nebo jako koláčky, s mezerou? díky
hm takze nic kvásek
Kvásek se udělá, já jsem asi moc zkrátila ten recept. Omlouvám se. Tady je tolik zkušených kuchařek, že se mi to asi zdálo zbytečné ... :))
A to se nedělá kvásek,nebo jsem špatně pochopila?
Tatarský biftek II.
Pikantní smažené tvarůžky
Kokosky raz dva
Cuketa zapečená s Nivou
Afrika řezy
Bábovka z marmelády (džemu)
Špaldové sušenky s čokoládou
Buřtguláš trochu jinak
Cappuccino roláda
Tortilly se salátem, čedarem a…
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Mini churros