RADA: Jak vytvarovat vanilkové rohlíčky?
Vanilkové rohlíčky kakaové
Vanilkové rohlíčky z lískových oříšků
Vánoční vanilkové rohlíčky
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
já peču ve vyhřáté troubě 10 minut na 180 a povedlo se ;-) ale jako vždy platí, každá trouba je jiná:)
Ty liskace to delaji dost krehke, ale jsou dobre :-[
na jak dlouho a kolik stupnu se pecou? :-\
Delala jsem, jsou hodne krehounke, ale vyborne
Dělala jsem z vlašských a jsou výborné, křehoučké, jiné už nedělám :) děkuji
=-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O
Já si též myslím 1 balíček vanilkového cukru, v ingrediencích není uvedený, ale v postupu ano.
Co třeba "1 balíček vanilkového cukru"?
Já bych řekla ,že autorka tohoto receptu měla na mysli 1 balíček pomletých oříšků, což je 100g . Mohu se však také mýlit,ale tak jsem to pochopila já.
Prosím, čeho 1 balíček?
Kuřecí prsíčka na červeném víně
Salát z červené řepy s křenem II.
Malinový dort - bez křoupání
Gnocchi s tuňákem
Eintopf s červenou řepou
Koláč s nemletým mákem, ovocem a…
Kapustové řízky (karbanátky) se sýrem
Plec pečená (nejen) se zelím
Kachna s nádivkou - nejen velikonoční
Kuřecí špízy s hummusem a zeleninou
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Mini churros