Žloutky ušleháme s cukrem, přidáme mouku s práškem do pečiva a na konec zlehka zamícháme sníh z bílků. Rozetřeme na vymaštěný a moukou nebo strouhankou vysypaný vyšší plech a dáme do vyhřáté trouby péct. Po upečení necháme korpus vychladnout.
2
Mezitím dáme oloupaná a na kousky pokrájená jablka dusit. Do nich přidáme cukr, skořici a rum. Neměla by být úplně rozdušená. Do hotových jablek přidáme rozválené asi 4 hrsti piškotů a necháme vychladnout. Do kastrolku dáme 150 ml mléka, do něho nasypeme kokos a cukr a necháme vařit až se mléko vyvaří. Musíme hlídat, aby se kokos nepřipálil.
3
Po vychladnutí zamícháme do zakysané smetany.Na vychladlý korpus natřeme jablečnou náplň. Tu poklademe piškoty a na ně nalijeme kokosovou hmotu, kterou pěkně rozetřeme a posypeme grankem. Dáme do ledničky přes noc, aby všechno dobře ztuhlo.
Tyto řezy jsou moc dobré, sypu skořicí, v jablkové náplni vynechávám piškoty, zahušťuji pudinkovým práškem vanilkovým dle potřeby, přidávám i meruňkovou marmeládu /pár lžic/, když jablka nemají výraznou sladkokyselou chuť, do krému přidávám šlehačku a trochu více kokosu, dávám za 1, foto přiloženo
hana Valentová
|15. 5. 2010 20:35
Z počátku jsem si neuměla představit kombinaci těchto ingrediencí, ale opravdu úžasné!
Ivana Hnátová
|7. 10. 2009 18:26
vynikající.všem chutnal a zařadila sem ho do svého jídelníčku.sice netradiční kombinace,ale bombastické
Majka Rončáková
|15. 5. 2009 09:50
Taky jsem už vyzkoušela recept, "Linecký jablečný koláč",kde jsem místo jablek dala rebarboru, byl výborný.
Brandejsová Dana
|14. 5. 2009 19:03
Moučník byl moc dobrý. A když jsem hledala recept na koláč s rebarborou tak jsem tento recept také použila. Místo jablek jsem lehce rozvařila rebarboru na džem a namazala na upečený piškot.
jaja 13
|9. 11. 2008 14:25
Včera jsem upekla, ale moc nám to nechutná. Je to trochu zvláštní kombinace - jablka a zakysaná smetana. Jsou tu lepší moučníky.
Heda Konečná
|3. 11. 2008 14:37
Tak jsem pekla na neděli zákusek je vynikající všem moc chutnal, dle rady jsem ochutila meruňkovým džemem a zahustila pudinkem. Vynikající jablíčkovo kokosová chuť dávám 1* Heda
Irena Klasová
|3. 11. 2008 14:25
Dělala jsem v sobotu přesně podle receptu, ale musím říct, že moučník nemá chybu, prostě vynikají a nejlepší je opravdy vychlazený. Na druhý den už nic nezbylo. Dávám do oblíbených a moučník jsem nedělala naposledy. Už po mě chtějí kolegyně z práce recepty. Dávám za jedna s hvězdičkou:-))
Jana Řezníčková
|27. 10. 2008 13:32
taky jsem v sobotu vyzkoušela. Je to výborné ! Do jablek jsem taky dala celý puding, zamíchala jsem jej nakonec , tu vodu jsem dala hned na začátku, aby jablka nebyla tak nasucho. Místo jedné a půl zakysané smetany jsem našlehala šlehačku a nahoru nastrouhala čokoládu. Stejně jsem polovinu plechu rozdala.... ale nevadí, je to celkem rychlé, dá se brzo opakovat. Díky za recept, dávám pochopitelně jedničku !!
Oľga Hrdličková
|27. 10. 2008 12:20
Výborný, všetkým chutnal, zakladám medzi obľúbené.
Marie L
|26. 10. 2008 19:44
Pekla jsem ho včera a dnes už zbývá jen kousek. Je opravdu výborný. Jablka jsem, jak už tu někdo psal, místo piškotů zahustila pudinkem rozmíchaným v trošce vody.
Vlaďka Daranská
|23. 10. 2008 18:56
Dobrý dezert!Recept dávám do oblíbených a známkuji 1:)
Gábina H
|20. 10. 2008 11:18
Moučník byl výborný, posílám velkou 1 a recept předávám dál.
Sylva Karešová
|21. 8. 2008 23:12
Tak jsem také vyzkoušela. Na piškoty jsem nezapomněla, je to tak, jak to má být. Zajímavě to chutná.. Když jsem chtěla povařit ten kokos v mléce - prý do vyvaření mléka, tak jsem to mléko vyloženě musela hledat, vždyť ono se hned vsáklo do kokosu a nebylo vidět :-D - ale chvíli jsem to prostě za stálého míchání vařila a v pohodě. Ochutnala i babička s dědou a chutná jim - dokonce říkají, že by tam piškot - jako naspod být ani nemusel, že by to stačilo jako dezert do skleniček - jablečná náplň s kokosovým krémem :-D
Naďa Lhotáková
|21. 4. 2008 15:53
Dnes mi přinesla kamarádka ochutnat,výborné nestačila se to 2 dne rozležet.Dobré
Zita Matejkova
|11. 1. 2008 10:56
Je výborný,trochu jsem si ho upravila,jablka jsem povařila s 4 PL meruňkového džemu a zahustila vanilkovým pudinkem místo piškotů.Vynikající,dávám 1.Foto mám v galerii.
Ivana Samcová
|20. 10. 2007 17:00
Jen jsem chtěla připsat, že mne nadchla ta chuť jablečné náplně a kokosové hmoty posypané Grankem. Nechtěla jsem původně napsat, jak jsem zapomněla dát vrstvu piškotů mezi jablečnou a kokosovou náplň /piškoty jsem pak dala na hotovou buchtu tak, aby byl vždy 1 piškot uprostřed každého ukrojeného kousku/. Ale teď jsem ráda, protože ty jablka s kokosem... Prostě mňamka.
Ivana Samcová
|19. 10. 2007 17:10
Prostě vynikající! Skvělý moučník. Hledala jsem něco, kde bych uplatnila jablka a zároveň to bylo "trošku lepší", protože má mamka v neděli narozeniny. Dělala jsem vše podle receptu, jen jsem navíc upečený piškot potřela marmeládou a pak teprve dala rozdušená jablka. Prostě mňamka, kterou určitě znovu udělám. Díky za recept. Ivana
Jířa
|16. 10. 2006 00:06
Dávám za 2. Moučník se povedl, ale mě ty chutě mi právě připadaly, že se k sobě nehodí...raději bych si vychutnala jen jablka nebo jen kokos.Každopádně je to pro mě dobrá inspirace na další "zakysanosmetanové" moučníky - kokos se zakysanou smetanou byl moc dobrý..Nevíte někdo, co by se stalo, kdyby se ten kokos nepovařil v mléce a jen se se smetanou smíchal? (postupy ve vaření si snažím vždycky zkracovat..)
Míla Kořínková
|25. 9. 2006 12:51
Jedním slovem - VYNIKAJÍCÍ !! Děkuji za recept, dávám do oblíbených :-)))
Míla Kořínková
|24. 9. 2006 22:10
Upečené těsto jsem potřela rybízovou zavařeninou,aby se piškot jablečnou náplní nerozmočil .Vaření kokosu trvalo chvilinku,mléko se rychle vsáklo, teď jsem plech plný té nádhery šoupla do lednice a zítra poreferuji, jak moučník chutnal.
Marie Šťastná
|19. 9. 2006 11:03
Výborné, na základ jsem místo piškotu použila těsto na bublaninu.Moučníku je velké množství, dá se udělat i z poloviny.
Ivana Kašparovská
|4. 7. 2006 12:49
Paní Jano H., je to vynikající recept. Dávám 1. Nejdřív se mi zdálo, že to bude přeplácané, ale vůbec ne. Skvěle sladěné chutě.
Jana Hamalová
|30. 9. 2005 15:58
Kuchařko díky. Jana H.
Airan Novakova
|30. 9. 2005 15:42
Pani Jano, dekuji za vyborny recept, nechala jsem to ulezet 24h a byla to jedna basen.Davam za 1 :-))
Kuchařka on-line
|30. 9. 2005 15:40
Opraveno.
Jana Hamalová
|30. 9. 2005 15:01
Omlouvám se, chyba se vloudila. Opravdu jen 3 zakysané smetany. Ahojky, Jana H.
Věra
|30. 9. 2005 08:10
Podle mého názoru je kysaná smetana napsaná omylemv ingrediencích 2x. Dala bych 3 ks kysané smetany, myslím, že toto množství je v porovnání dle jiných podobných receptů dostačující.
Marta
|30. 9. 2005 06:44
Já dala 2 smetany a jeden bílý jogurt. 6 by bylo určitě moc!Už jsem neodolala a ukrojila si k ranní kávě a opravdu dobré.A ani nevadí, že tam nejsou ty piškoty.Příště snad nezapomenu!
eva
|29. 9. 2005 22:01
prosim vas, pani Jana, kolko tej smotany do kokosovej hmoty ? 3 alebo 6, dakujem
Kateřina
|29. 9. 2005 21:45
Do kokosové hmoty se dává těch zakysaných smetan 6 nebo je paní Jana omylem napsala dvakrát? Prosím o upřesnění, ráda bych recept zkusila, vypadá to dobře. Děkuji.
Marta
|29. 9. 2005 19:19
Tak se chladí na balkoně. Jenom jsem zapoměla na jablečnou směs dát piškoty. Snad to nebude moc vadit. Zatím jsem jen "zarovnala" okraje a i neuležené bylo moc dobré.