Přesnídávkový rajčatový salát
Cuketový řez ala biskupský chlebíček
Jablečný koláč z remosky ala štrůdl
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
řezy mi chutnaly, dala jsem tam zavařovaná jablka a mandle. Bohužel se mi to srazilo, ale na chuti to neubralo, dávám 1
myslela jsem si, že to bude dobrota..ale je to nic moc..řez je až moc vlhký..do oblíbených si ho nepřidám..
Mám doma dělanou jablečnou přesnídávku,taky steril.jablka,spíš takové menší kostičky,tak už vím,kam s tím :-))
ano,ano,vytáhnem z trouby a hned ji potřeme a necháme to máslíčko vsáknout :o)
Hmmm... To vypadá moc pěkně! Máslo s medem natíráte na horkou buchtu?
Jogurtový koláč
Mexické "Guacamole"
Vepřové maso ve vlastní šťávě
Omáčka na špagety III.
Salámová pomazánka III.
Halušky s brynzou
Makovky - sladké housky
Zeleninové pohankové "rizoto"
Meruňkové clafoutis
Letní těstoviny
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda