Do misky nakrájíme na nudličky vepřové maso, přidáme na kousky rozkrájené broskve, šťávu z broskví, vodu, na kostičky nakrájenou papriku, worchestrovou a sojovou omáčku, houby, prolisovaný česnek, vegetu, koření, petrželku, majoránku, křen a nakrájenou dužinu avokáda.
2
Suroviny poté promícháme s kečupem, hořčicí a citronovou šťávou. Směs dáme do chladu odležet asi na 1 hodinu. Cibuli nakrájíme na kostičky, v hlubší pánvi zpěníme cibuli. Pak přidáme směs, chvilku ji restujeme a na mírném ohni ještě 20 min. podusíme.
Zaregistrujte se k odběru newsletteru a my vám každý týden zašleme osvědčené tipy.
Komentáře k receptu
Kamil Krybus
|26. 4. 2007 19:55
Tak jak říká barča. Já tomu říkám uklízeli jsme ve spíži. Houby a kečup - to mi zrovna neladí. Směs worchester, sojovka, vegeta, gulášové koření atd. je toho skutečně moc. To avokádo se v té směsici chutí, zejména díky křenu, musí úplně ztratit.
Zdenek Malenak
|26. 4. 2007 12:56
Ahoj Barčo, tento recept vznikl jako každý můj recept tak, že jsem tam dal jak se říká všechno co dům dal a celé rodině to chutnalo. Jenom tu šťávu z broskví bych tam možná nedával pokud jsou broskve kupované, já používal domácí...
barča
|25. 4. 2007 19:50
nevín, nevím, takový mišmaš, není tam příliš mnoho chutí najednou ?