Jednoduchá křupavá drobenka na sladké…
Těsto na palačinky
Palačinky plněné sojovou směsí
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Vypadá to opravdu luxusně. ;)
Chystám se na ně a nevíte kolik je z toho cca porcí??? :-\
jednoduché a hlavně výborné :)
je mi 11 a jde to raz dva :)
Tak jsem pekla znova na nové keramické pánvičce a byly božíííííííííííííííííííííííí !!!
Jdu teda na to ! ;) ....A je lepší tam dát ten vanilkovy cukr ? Nebo ten prášek do pečiva? ...
Také chválím ;-)
Děkuji,jsou fakt super...Dala jsem na to nutelu a na kolečka nakrájené banány a musím říct že fakt balada....
Testo bylo neuveritelne vlačne a dobre se pak mazalo , ale pri pečeni se hodne delaly bubliny a pripalovalo se.
jsou naprosto supr!!:) doporučuji je všem vyzkoušet, jenom místo normálního cukru jsem dala vanilkový a krásně voní...:)
jednoduchy ? no dobre holky, jdu teda na to!!
Jsou opravdu dobré. Mohu jen doporučit
dobrý den je mi 11 let opravdu jsem je zvládla ůplně sama a nemůžu si je vynachválit děkuji moc naschledanou
ja som ich dnes skusila tiez a su fajn dakujem za dobry recept.
Dnes jsem je vyzkoušela-opravdu se povedly.Naplnila jsem je tvarohem smíchaným s jahodovým džemem a opravdu mňam!
Hrachová polévka - dietní
Čokoládová poleva na zmrzlinu, pudink…
Nanukové Řezy podle babičky Marušky
Hříšný čokoládový koláč
Hlávkové zelí na pivu
Houbové rizoto se sýrem
Sněhové pusinky II.
Brokolice (květák) se sýrovou…
Chlebová polévka
Steakový salát s balzamikem
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda