Palačinky plněné sojovou směsí
Jednoduchá křupavá drobenka na sladké…
Těsto na palačinky
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Vypadá to opravdu luxusně. ;)
Chystám se na ně a nevíte kolik je z toho cca porcí??? :-\
jednoduché a hlavně výborné :)
je mi 11 a jde to raz dva :)
Tak jsem pekla znova na nové keramické pánvičce a byly božíííííííííííííííííííííííí !!!
Jdu teda na to ! ;) ....A je lepší tam dát ten vanilkovy cukr ? Nebo ten prášek do pečiva? ...
Také chválím ;-)
Děkuji,jsou fakt super...Dala jsem na to nutelu a na kolečka nakrájené banány a musím říct že fakt balada....
Testo bylo neuveritelne vlačne a dobre se pak mazalo , ale pri pečeni se hodne delaly bubliny a pripalovalo se.
jsou naprosto supr!!:) doporučuji je všem vyzkoušet, jenom místo normálního cukru jsem dala vanilkový a krásně voní...:)
jednoduchy ? no dobre holky, jdu teda na to!!
Jsou opravdu dobré. Mohu jen doporučit
dobrý den je mi 11 let opravdu jsem je zvládla ůplně sama a nemůžu si je vynachválit děkuji moc naschledanou
ja som ich dnes skusila tiez a su fajn dakujem za dobry recept.
Dnes jsem je vyzkoušela-opravdu se povedly.Naplnila jsem je tvarohem smíchaným s jahodovým džemem a opravdu mňam!
Jednoduché řezy II.
Neskutečně žravé kuře
Avokádová pomazánka II.
Mřížkový dýňový koláč
Nádivka do kuřete, kachny, husy a…
Lískové koláčky
Jahelníkový nákyp
Salát Coleslaw light
Spaghetti con polpettini
Steakový salát s balzamikem
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda