Jarní salát - vitamínová bomba
Bomba na letní vedra
Čokoládová bomba bez pečení
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Taky ho dělám, je moc dobrý, místo medu dávám javorový sirup, když mám ;-) dávám 1
Vynikající_
právě jsem ho udělala - bez cukru a bez jogurtu. Je výborný!!!! ;)
Vyborny salat!!!!
Tak jsem si to dneska udelala k snidani a je to skutecne osvezujici a moc dobre!
Opravdu vynikající
Skvělé osvěžení a velmi vhodné po 17:00 hod. pro ty, kteří chtějí mít štíhlou postavu.Doporučuji !
moc me to prekvapilo. Super, davam za 1
skutečně tak výtečný salát jsem už dlouho nejedla, vřele doporučuji, všem u nás chutnal!!!!!
je to výborné
Nepečená vajíčka
Skvělá ryba se zeleninou
Jablkový koláč se zakysanou smetanou
Kuřecí roláda s houbovou nádivkou
Kuře v sáčku
Směs na špagety
Jeřabina - sterilovaná
Meruňkový koláč z cukety
Pivní výpečky s bramborovými noky
Japonská omeleta okonomiyaki
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Dort Míša