Oloupaná jablka nastrouháme najemno. Přidáme do nich oba cukry, puding (nevařený), nadrobené piškoty a skořici. Listové těsto rozválíme a rádýlkem vykrojíme obdélníčky. Na jednu stranu dáme lžičkou trochu jablek a do nich zapíchneme nadrobenou čokoládu. Pak přiklopíme druhou stranu a kraje prstama umačkáme. Pak potřeme vršek rozšlehaným vajíčkem nebo mlékem a trošku posypeme skořicí. Pečeme na 175 stupňů asi 15 minut.
Zaregistrujte se k odběru newsletteru a my vám každý týden zašleme osvědčené tipy.
Komentáře k receptu
Ruženka
|7. 10. 2011 10:08
Super zkoušela dneska deckam na snidani parada nemelo to chybu ,,ja bych si tam trochu do naplne pridala cukr mam radsi sladky ale jinak to detem moc chutnala.velka pochvala :-)
Karla Vilimkova
|18. 11. 2009 11:47
za jedna ! vyzkouseno! moc dobrè!!! jsou dobre jak za tepla tak za studena!!! priste dam vic cokolady trosku jsem s ni setrila :)
Jarka O.
|12. 11. 2009 17:14
Souhlasím s Di. Kromě prvního komentáře všechno ostatní smazat. Tím se dá Kristýně a jí podobným jasně najevo, že takové komentáře jsou nevhodné. Jinak se tu budou za chvíli prohánět samí hulváti.
Di -
|12. 11. 2009 16:47
Tak to si, paní Trpkošová, dovoluji s Vámi hluboce nesouhlasit. Tohle není komentář, ale nechutný slovní výlev puberťáka!! Tomu snad své stránky propůjčovat nebudete, nebo snad ano?
Lucie Trpkošová
|12. 11. 2009 11:33
Jedná se o komentář k receptu. To, že paní Kristýně šátečky nechutnaly, není důvod, abychom komentář smazaly. Ovšem souhlasím s tím, že by se mohla naučit ohodnotit recept negativně v mezích slušnosti.
Karla Vilimkova
|12. 11. 2009 10:27
dekuji za pripomenuti tohoto receptu.... po precteni ingredienci jsem si jistà ze to musi byt vynikajici!!! Dnes zkusim a zitra vam reknu!!!Pro pani Petrekovou, vas nazor a reakce na nej zpusobily ze se recept dostal do popredi komentaru a tim ho cte cim dal vic lidi a tudiz mame moznost ho vyzkouset, ale to jste asi nechtela ze..... :)
Di -
|12. 11. 2009 07:24
Kristýna asi netuší, že takovým projevem shodí především sama sebe, nikoliv recept nebo jeho autora. A pokud je paní, tak asi ještě nevyšla z puberty! Nešlo by to smazat?
Zora Manasová
|11. 11. 2009 21:21
Nejako sa tu slovo "fuj" príliš rozmnožilo, žiaľ. Pani Petreková, ak Vám niečo nechutí, dá sa to napísať aj slušnejšie. Zora
Jarka O.
|11. 11. 2009 20:56
Kristýno, nevím, kdo se staral o tvoji výchovu, ale moc práce si s tebou nedal...takhle se o jídle nemluví. Vyřiď to mamince.
Kristýna Petreková
|11. 11. 2009 18:53
Fuj zkoušela jsem ho a je to ten nehnusnější šátek!!!!!!Ble ble ble.