Nakládaný kořeněný bůček
Kořeněný hruškový kompot
Pan di spezie - sladký kořeněný…
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Tekutou..nic se nešlehá,jen naleje a vpracuje do masa.:o)Kdo nemá rád kari koření,může použít na mletá masa.Je to taky moc dobré.:o)
Tu šlehačku našlehanou nebo tekutou?
Tak to vypadá dobře,ty Vaše karbošky..musím vyzkoušet:o)
Tuto sekanou také dělávám, je skvělá.Někdy ze směsi dělám karboše bez kari a se str.sýrem,pak do trojobalu.Bezva !!
Višňové řezy II
Whiskey Sour - koktejl
Ředkvičkový salát s bramborem - lehký
Vepřová kýta s červenýma fazolema
Omeleta s kuskusem
Jednoduché tiramisu
Kyselica (zelňačka) s čabajkou
Zdravá kakaová vegan bábovka
Hlíva s pohankou
Krémová polévka s fazolkami a koprem
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Dort Míša