Nakládaný kořeněný bůček
Kořeněný hruškový kompot
Pan di spezie - sladký kořeněný…
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Tekutou..nic se nešlehá,jen naleje a vpracuje do masa.:o)Kdo nemá rád kari koření,může použít na mletá masa.Je to taky moc dobré.:o)
Tu šlehačku našlehanou nebo tekutou?
Tak to vypadá dobře,ty Vaše karbošky..musím vyzkoušet:o)
Tuto sekanou také dělávám, je skvělá.Někdy ze směsi dělám karboše bez kari a se str.sýrem,pak do trojobalu.Bezva !!
Rebarborový koláč
Košíčky i pro začátečníky
Hermelínový salát
Houby na kyselo bez zavařování
Cukrářská vánočka (mazanec)
Bábovka v mikrovlnce za 10 minut
Bramborové noky s kuřetem a zelím
Dunajské vlny s třešněmi
Těstoviny se špenátem, brokolicí a…
Tortilly se salátem, čedarem a…
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Mini churros