Nakládaný kořeněný bůček
Kořeněný hruškový kompot
Pan di spezie - sladký kořeněný…
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Tekutou..nic se nešlehá,jen naleje a vpracuje do masa.:o)Kdo nemá rád kari koření,může použít na mletá masa.Je to taky moc dobré.:o)
Tu šlehačku našlehanou nebo tekutou?
Tak to vypadá dobře,ty Vaše karbošky..musím vyzkoušet:o)
Tuto sekanou také dělávám, je skvělá.Někdy ze směsi dělám karboše bez kari a se str.sýrem,pak do trojobalu.Bezva !!
Šlehačkový beránek
Cuketové hody
Babiččin falešný tatarák
Moravskoslezský bigos
Kuřecí směs v bramborové kaši
Bochánky z odpalovaného těsta
Citronové muffiny
Shepherd's pie (ovčákův koláč)
Chobotničky ze špaget
Kuřecí špízy s hummusem a zeleninou
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda
Kynuté ovocné knedlíky