Nakládaný kořeněný bůček
Kořeněný hruškový kompot
Pan di spezie - sladký kořeněný…
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Tekutou..nic se nešlehá,jen naleje a vpracuje do masa.:o)Kdo nemá rád kari koření,může použít na mletá masa.Je to taky moc dobré.:o)
Tu šlehačku našlehanou nebo tekutou?
Tak to vypadá dobře,ty Vaše karbošky..musím vyzkoušet:o)
Tuto sekanou také dělávám, je skvělá.Někdy ze směsi dělám karboše bez kari a se str.sýrem,pak do trojobalu.Bezva !!
Valentýnský dort
Dobroučká kuřecí pomazánka
Vepřová "pečeně" v papiňáku
Jehněčí kýta pečená se 40 stroužky…
Mrkvovo-celerový salát
Letní pokušení: Malinové muffiny
Italské uzly ala focaccia "fokáča"
Naložená kuřecí křídla
Kynuté makové buchty
Japonská omeleta okonomiyaki
Třešňová marmeláda
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Domácí okurková limonáda
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup