Zaregistrujte se k odběru newsletteru a my vám každý týden zašleme osvědčené tipy.
Komentáře k receptu
Anonym
|23. 10. 2007 19:51
Co znamená v té nádivce těch 20 ořechů?
Yvona Daňková
|23. 10. 2007 19:00
Samozřejmě máte p. Blanko pravdu. Koláčky potřeme rozpuštěným máslem a navrch dáme drobenku.Dále jsem našla chybu u nádivky, má tu být 200 g ořechů, né 20. Omlouvám se.
Andra
|23. 10. 2007 13:11
Súhlasím s p. Blankou, na vrch má ísť určite drobenka.
Markéta.W
|23. 10. 2007 09:44
Není tento recept špatně napsaný, nebo ho asi nechápu jako paní Blanka V.
Blanka V.
|23. 10. 2007 07:15
Asi jste v popisu receptu myslela paní Yvono "potřeme máslem a dáme drobenku". Nebo jsem to špatně pochopila?