Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Ředkvičková pomazánka s karotkou
Zapečené těstoviny s pudinkem
Barvená velikonoční vejce v…
Jahodovo - vanilkový tvaroh
Masové knedlíčky v rajské omáčce
Dresing
Jednoduchá kuřecí směs s mozzarellou
(Nejen) Velikonoční špenátová nádivka…
Krkovička na hrášku
Steakový salát s balzamikem
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda