Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Smažený sýr bez smažení
Hovězí na houbách II.
Bílá sýrovo-smetanová omáčka s houbami
Roštěná mé babičky
Maďarská rybí polévka
Tvarohový dort se strouhanou čokoládou
Cikánská pečeně na víně s kořenovou…
Italské kari rizoto s králičím masem
Vietnamská polévka Pho Bo
Letní těstoviny
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda