Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Plněná krůtí pečeně
Řecký gyros
Velikonoční mazanec
Kuřecí barbeque salát
Křupavé cibulové kroužky
Tradiční trdelník
Slaný listový závin
Ruské okurky - rychlokvašky na slano
Rychlý mrkvový koláč s ovocem - vláčný
Steakový salát s balzamikem
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda