Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Templářský dort tmavý
Hamburgery original
Nejlepší dort
Lehká jogurtová buchta s ovocem,…
Kuře v hořčičné kari marinádě
Kořeněné slané tyčinky nebo cukroví…
Babičky škvarkoví šneci
Jihočeská kulajda od maminky
Vláčný makovník / makovec
Japonská omeleta okonomiyaki
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Dort Míša