Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Kuřecí závitky s nivou
Klasické kremrole
Cuketové chlupaté knedlíky
Chléb skoro jako Šumava
Nivovo-česnekoví slimáci
Karamelové řezy s mandlemi
Gratinovaný lilek a cuketa
Pomazánka z červené řepy s ořechy
Kapustová polévka se slaninou
Japonská omeleta okonomiyaki
Třešňová marmeláda
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Domácí okurková limonáda
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup